Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V prvním domácím jarním utkání zdolaly Halenkovice Kašavu

03.04.2018 | Radek Kedruš

Za chladného a větrného počasí nastoupili fotbalisté Halenkovic 1. dubna 2018 v prvním jarním domácím utkání proti Kašavě. Více než stovka diváků shlédla zápas se dvěma rozdílnými poločasy.

V páté minutě přichází první z řady domácích šancí, když hlavičku Jirky Sudolského vyrazil brankář, stejně dopadla i střela Dana Kociána z osmé minuty. V deváté minutě padl první gól. Kapitán domácího celku Jaroslav Kašpar proměnil přímý volný kop z více než dvacetimetrové vzdálenosti – střela zapadla pod víko, k zadní tyči branky. V 15. minutě přišla pěkná akce ze strany hostí, kterou následoval přímý kop kopnutý za obranu domácích, přesně na hlavu hostujícího útočníka – hlavička ale těsně minula domácí bránu. Ve 25. minutě zazmatkovala domácí obrana a hosté vyrovnali Petrem Zbrankem na 1:1. Ve 32. minutě si míč k přímému kopu postavil opět Jara Kašpar, jeho střela tentokrát pouze minula spojnici tyčí. Ve 34. vystřelil Jakub Polášek, bohužel pouze do tyče. Další tyčka přišla ve 35 minutě - střelu na bránu hostí vyslal Pavel Drábek. Hra byla v prvním poločase z obou stran plná nepřesností, ale vyrovnaná.

Po přestávce se začali výrazněji prosazovat domácí. Úvodním náznakem byla první vyložená šance druhého poločasu z 53. minuty, která ještě nepadla na úrodnou půdu. Netrvalo dlouho (59. min) a nová posila Halenkovic, Jakub Polášek, po razantní střele do protipohybu brankáře, zvyšuje skóre na 2:1. V 63. minutě nachází centr Dana Kociána přesně hlavu Jakuba Poláška, který zvyšuje na 3:1. Hra se přitvrdila, ale ani to nezabránilo domácím v jejich tlaku. Poslední gólová akce zápasu přišla na řadu v 79. minutě, kdy nádhernou přihrávku Davida Marholta přebírá Dominik Polášek a profesorsky prostřeluje brankaře Kašavy 4:1.

Aktuální články
S novou sezónou nové balony...

Halenkovický tým své domácí zápasy už přes dva roky hraje se sadou míčů Select. S novou sezónou přišel čas na změnu.

Doma sezónu zahájíme s Březůvkami

První domácí soutěžní zápas nás čeká v neděli 18. srpna 2019. Do Halenkovic přijede mužstvo FC Březůvky.

Dan Kocián hattrickem pomohl k vítězství nad Kašavou

První soutěžní utkání sezóny sehráli naši fotbalisté na hřišti těžkého soupeře z Kašavy. Jak to dopadne, se...