Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ples sportovců 2018 a fotbalista roku

03.01.2019 | Roman Janeček

Už po šesté měli halenkovičtí i přespolní možnost oddechnout si od předvánočního stresu na Plese sportovců, který pořádá TJ Halenkovice.

Letošní ročník vsadil na osvědčený recept. Část večera byla zaplněna vstupy, část večera se hosté bavili sami a dlužno podotknout, že se jim to dařilo velice pěkně. To všechno se odehrálo 15. 12. 2018 v halenkovickém kulturním domě.

Celým večerem v roli moderátora provázel předseda TJ Halenkovice, pan Radek Kedruš. Opět byla připravena ruličková tombola, pestrým sortimentem občerstvení zásobený bufet, stylově vyzdobený sál a roky prověřená kapela Madusong. O tom, že se lidé chtějí bavit, svědčil už předprodej vstupenek, kterých se letos prodalo rekordní množství. Před zahájením plesu si své majitele našlo 180 vstupenek a zbývající se doprodaly těsně po zahájení plesu. Pobavit se přišlo takřka 200 hostí. U vstupu je čekalo obvyklé přivítání štamprlí slivovice – halenkovičtí to znají, ale přespolní, kterých přicestovala spousta, byli příjemně překvapeni. Usměvavé slečny si v šatně přebíraly kabáty a hosté se vrhali do víru zábavy.

Ples sportovců bývá doplněn tematickými vystoupeními a v tomto roce tomu bylo také tak. Vystoupením se švihadly se skvěle prezentoval tým sedmi slečen, nesoucí název Ropeskipping ladies. Dynamickému představení zaslouženě aplaudoval celý sál. Děvčata vystoupila ve dvou vstupech. Ten druhý se odehrával ve tmě – slečny pro cviky využívaly švihadla s LED světly, která při pohybu vytvářela zajímavé světelné efekty a obrazce - i tato podívaná si vysloužila bouřlivý potlesk.

Dalším bodem večera bylo poděkování lidem, bez jejichž práce by byl chod Tělovýchovné jednoty Halenkovice nemyslitelný. Drobnou pozorností byli oceněni trenéři dětských fotbalových týmů – Oldřich Prokop, Richard Vašíček, Jaroslav Musil, Marek Abrahám, Petr Karbowiak a trenér A – týmu Pavel Krátký. Nezapomnělo se ani na dobrou duši oddílu nohejbalu - na pana Pavla Donovala. Velké poděkování patřilo paní Veronice Horkové, jejíž cvičení pro děti také spadá pod hlavičku halenkovické TJ. Ti všichni si od hostí plesu jako poděkování vyslechli potlesk na otevřené scéně.

Nedílnou součástí této akce bývá vyhlášení nejlepšího fotbalisty roku. Rok 2018 se z pohledu příznivce halenkovické kopané skládal ze dvou naprosto odlišných polovin. Ta první, úspěšná, byla zakončena 4. místem v soutěži. Druhá přinesla více smutku než radosti, nic ale není ztraceno. Bez pánů fotbalistů bychom ale neměli co hodnotit, proto jim všem patří velký dík za vše, co fotbalu dávají. Přestože je fotbal týmový sport, jsou jeho součástí individuální výkony. Za ty byli letos oceněni:

Na 2. místě Dan Kocián
na 3. místě Tomáš Bořuta
na 4. místě Tomáš Janošek.
Ano, všechno mladí členové halenkovického kádru.
Halenkovickým fotbalistou roku se ale po zásluze stal zkušený hráč, nejlepší střelec mužstva a srdcař Jirka Sudolský. Fotbalista roku si přebral z rukou své manželky Markéty novou trofej, která je větší a těžší než původní pohár. Ten šel po pěti letech putování mezi nejlepšími fotbalisty Halenkovic do zaslouženého důchodu.

Tombola – tato standardní plesová zábava samozřejmě nechyběla ani letos. Štědří sponzoři věnovali 120 cen – další rekord Plesu sportovců. Nákup ruliček, nedočkavé rozbalování, zklamání nebo naopak výbuch radosti nad trefou, to bylo k vidění u každého plesového stolu. Další napětí přinášelo pak rozdávání cen, při kterém vítězové zjišťovali, co že to vlastně vyhráli. Při předávání cen se měli organizátoři co ohánět a když bylo hotovo, oddechli si. Záběr cen byl pestrý. Vyhrát bylo možné dárkové sady, nářadí, kosmetiku, nápoje, poukazy, elektroniku i sportovní potřeby. Hlavní cenou byla smart TV. Velkou radost ale přinesly i jiné ceny – zjistilo se například, že pro plesové radovánky jsou velmi vhodné boby.

Úplně posledním bodem programu bylo losování vstupenek, jejichž tři držitelé získali hodnotné ceny. To už se blížila půlnoc a plesoví hosté jeli v režimu samozábavy. Skupinky pánů a dam se přelévaly mezi sálem a bufetem, ve kterém bylo ve finále opravdu živo. Klobouk dolů před jeho posádkou, která s přesilou sváděla vyrovnané klání s přehledem a úsměvem. Bufet měli na starost pánové trenéři dětí se svými manželkami.

Poslední skladbu členové skupiny Madusong odehráli před druhou hodinou a začal úklid. Ani ten nebyl složitý. Sál i jeho vybavení přežil vše bez vážnější újmy. Další potvrzení toho, že se lidé chtějí a umí bavit. Letošní Ples sportovců proběhl v pohodě.

Všem hostům děkujeme za návštěvu a už dnes se těšíme na ples další. Velký dík patří sponzorům, skupině Ropeskipping ladies a Madusong, všem, kteří se podíleli na přípravě a bezproblémovém průběhu plesu v bufetu, tombole, šatně i na sále. Za přípravu sálu děkujeme také fotbalistům Áčka.

Důležitá informace na závěr - do kalendáře si zapište - 14. prosince 2019 se koná 7. Ples sportovců.

 
Aktuální články
Podzim 2019 s dětskými týmy Halenkovic

Mladší žáci TJ Halenkovice odehráli v rámci podzimní části fotbalové sezóny 2019/2020 sedm utkání. Bylo to o jedno méně, než bylo...

 
Podzimní část sezóny 2019/2020

Začátku sezóny 2019/2020 předcházelo několik přípravných utkání, která napověděla, že by se týmu z Halenkovic mohlo podařit...

 
Mladší žáci Halenkovic se zúčastní halového turnaje ve Zlíně

Venkovní sezóna skončila, ale fotbal žije dál. Halenkovičtí mladší žáci se představí na zajímavě obsazeném halovém turnaji ve...

 
Kanonáda ve druhém poločasu rozhodla utkání s Březovou
 
Poslední fotbal roku 2019
 
Lhota o svém vítězství rozhodla až v posledních minutách utkání
 
Poslední venkovní utkání roku 2019 budeme hrát na hřišti lídra soutěže
 
Mladí halenkovičtí fotbalisté doprovodili Fastav
 
Derby se Žlutavou rozhodl jeden gól
 
V posledním derby podzimu budeme hostit Žlutavu
 
Utkání
TJ Halenkovice | Neděle 01.09.2019, 16:00
5. kolo
2:1
TJ Halenkovice - SK Lukov
 
TJ Halenkovice | Neděle 08.09.2019, 16:00
6. kolo
1:3
SK Vizovice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 15.09.2019, 16:00
7. kolo
1:2
TJ Halenkovice - Sokol Lípa
 
TJ Halenkovice | Neděle 22.09.2019, 15:30
8. kolo
2:3
SK Zlín 1931 - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 29.09.2019, 15:30
9. kolo
4:1
TJ Halenkovice - Fatra Napajedla
 
TJ Halenkovice | Neděle 06.10.2019, 15:00
10. kolo
4:1
TJ Halenkovice - Sokol Tečovice
 
TJ Halenkovice | Sobota 12.10.2019, 15:00
11. kolo
3:2
Spytihněv - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 20.10.2019, 14:30
12. kolo
1:0
TJ Halenkovice - FC Žlutava
 
TJ Halenkovice | Neděle 27.10.2019, 14:00
13. kolo
4:1
FK Lhota - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 03.11.2019, 13:30
1. kolo
6:1
TJ Halenkovice - Sokol Březová
 
 
TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS