Sestava pro dnešní utkání proti Lhotě
Dnes od 16:30 přivítáme na domácím hřišti Lhotu u Malenovic
Do sestavy by měl od začátku zápasu zasáhnout Martin Kníchal, který už se znovu připojil k týmu. Jako náhradník by měl být k dispozici i syn trenéra Pavla Krátkého, Lukáš, jenž už absolvoval i několik tréninků s mužstvem. Kapitánem pro tento zápas bude stoper Jaroslav Kašpar, do útoku se posunuje zpět Dominik Polášek, který hrál na Kašavě post záložníka a vrací se i obránce Pavel Marholt, který také začne od začátku na kraji obrany.
Zveme všechny příznivce halenkovského fotbalu na utkání 3. kola III. třídy skupiny A.
Zveme všechny příznivce halenkovského fotbalu na utkání 3. kola III. třídy skupiny A.
Aktuální články
Přípravné utkání starších žáků
Dorosti jasně přehráli Kostelec - dobrá práce!
Dorostenci mají za sebou již druhé přípravné utkání
Hráči staré gardy si zápas na Baťově užili
Naše dorostence prověří Topolná
Stará garda si zahraje první přátelák roku 2024
Přípravné utkání s Roštínem
Zimní soustředění 2024 aneb banán nedrobí...
Silvestr 2023, PF 2024
Žákovský turnaj v Otrokovicích
Přípravné utkání před startem jarní části sezóny 2023/24 si zahrají také naši starší žáci.
Prvním "velkým" utkáním, které se odehrálo na halenkovickém fotbalovém hřišti v roce 2024, byl přátelský zápas spojeného týmu dorostu...
Jaro kolem nás se okatě hlásí ke slovu, nabízí tak možnost vyzkoušet aktuální formu našich fotbalistů v ideálních podmínkách.
Utkání
TJ Halenkovice | neděle 01.10.2023, 15:00
7. kolo
TJ Halenkovice | neděle 08.10.2023, 15:00
8. kolo
TJ Halenkovice | neděle 15.10.2023, 15:00
9. kolo
TJ Halenkovice | neděle 22.10.2023, 14:30
10. kolo
TJ Halenkovice | neděle 29.10.2023, 14:00
11. kolo
TJ Halenkovice | neděle 07.04.2024, 15:30
12. kolo
TJ Halenkovice | sobota 13.04.2024, 16:00
13. kolo
TJ Halenkovice | sobota 20.04.2024, 16:00
14. kolo
TJ Halenkovice | neděle 28.04.2024, 16:00
15. kolo
7. kolo
TJ Sokol Trnava | - | TJ Halenkovice |
8. kolo
TJ Halenkovice | - | FC Žlutava |
9. kolo
Sokol Březová | - | TJ Halenkovice |
10. kolo
TJ Halenkovice | - | SK Jaroslavice |
11. kolo
Sokol Tečovice | - | TJ Halenkovice |
12. kolo
VS.
TJ Halenkovice | - | Fatra Napajedla |
13. kolo
VS.
SK Louky | - | TJ Halenkovice |
14. kolo
VS.
TJ Halenkovice | - | TJ Pohořelice |
15. kolo
VS.
FC Doubravy | - | TJ Halenkovice |