Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Bojovný výkon proti Jasenné nakonec na body nestačil.

27.08.2017 | Jakub Kadlčák

V sobotu naše mužstvo jelo do Lutoniny odehrát další utkání. 

Problémy trenérů se složením sestavy, špatně připravené štulpny od hospodáře, malá šatna pro naše mužstvo, pozdní příchod na utkání jednoho z hráčů základní sestavy, malé a hrbolaté hřiště.
Toto byly kuriózní situace, které se v sobotu odehrály.

Už od začátku týdne si trenéři zjišťovali, kdo z hráčů jim bude pro sobotní utkání k dispozici. Několik hráčů se omlouvalo už po minulém utkání. Nakonec jim vyšlo, že do Lutoniny nepojede 11 hráčů. V polovině týdne ještě nebylo jasné, zda se k týmu přidá i záložník Tomáš Režný, kterého trápí bolest třísel. V pátek po tréninku se rozhodl, že pojede.

Těsně před zápasem nastal v šatně problém. Při rozdělování dresů nenašli halenkovičtí ve výbavě celou sadu červených štulpen. Museli si proto vypůjčit jinou sadu od domácích, kterým touto cestou děkujeme. Po příchodu hráčů na trávník, byli někteří fanoušci hostí překvapeni z toho co vidí. V dresu viděli oblečené oba halenkovické trenéry. S číslem 10 na zádech nastoupil mladší z trenérů Jakub Kadlčák, který v utkání hrál ve stoperské dvojici s Radkem Vlachynským. Druhý trenér Pavel Krátký oblékl dres s číslem 85 a hrál v útoku s Martinem Režným. Od začátku utkání nastoupil i syn trenéra Krátkého, Lukáš Krátký, který hrál defenzivního záložníka místo Dana Kociána, který přišel na zápas pozdě.

Moc líbivý fotbal pro diváka to rozhodně nebyl. Hosté zvolili taktiku uhrát výsledek na bezbrankovou remízu a dostat tak utkání do pokutových kopů, aby si odvezli alespoň bod. Halenkovičtí fotbalisti se s tím v obraně nepáral, hráli jednoduše, nic nevymýšleli. Nějaké šance se jak domácím, tak i našim hráčům naskytly. Kapitán Jaroslav Kašpar měl možnost skoróvat z přímého kopu, bohužel jen těsně minul pravou tyč. Domácí hráči měli šance, kdy mohli zakončovat téměř do prázdné brány, ale na poslední chvíli vždy zasáhli halenkovičtí obránci. V prvním případě to byl Lukáš Jablonický a ve druhé šanci zabránil domácím skórovat Filip Liška, který ve skluzu odkopl míč k rohovému praporku.

V poločase branka nepadla, do kabin se šlo za stavu 0:0.
Do druhého poločasu už nastoupil Kocián místo mladého Lukáše Krátkého, který si tak odbyl premiéru v základní sestavě. Ve druhém poločase začali domácí trošku kousat, ale hra byla stále vyrovnaná. Hosté i v improvizované sestavě s Jasennou stále drželi krok. Vlastní gól si skoro vstřelil trenér Kadlčák, kdy po přízemním centru domácích chtěl míč odkopnout pryč, ten mu ale místo toho skočil a jen těsně přeletěl bránu.
,,Neslyšel jsem křik gólmana Vykoukala, že by míč stáhnul do rukou nebo tak něco, proto jsem se snažil balón odehrát. Když jsem se otočil, brankář už ležel na zemi. Řekl jsem mu, ať si příště zařve a já mu míč nechám.", řekl Kadlčák.
80 minut naše mužstvo odolávalo a snažilo se uhrát vytouženou remízu. Jenže v posledních deseti minutách utkání dvakrát smolně inkasovali a nakonec odjleli bez bodu. I přes tuto porážku Halenkovice zůstávají v tabulce na prvním místě.

Mužstvo děkuje všem halenkovickým fanouškům, kteří se vypravili až do Lutoniny.
V příštím kole doma přivítáme Březovou. 

 
Aktuální články
Pohár za třetí místo přivezl náš tým z Provodova

Tým mladších žáků sestavený pod hlavičkou TJ Halenkovice v neděli 17. června 2018 vybojoval na turnaji v Provodově pohár za...

 
Sud cup 2018 - příjemná fotbalová sobota

V sobotu 16. června 2018 se na halenkovickém hřišti uskutečnil další ročník turnaje fotbalových amatérů Sud cup.

 
Přátelský zápas ukončí sezónu 2017/2018

A - mužstvo TJ Halenkovice Vás zve na přátelský zápas se Starou Gardou Halenkovice. Tímto utkáním se naše áčko rozloučí se...

 
Přípravky odehrály poslední soutěžní zápas sezóny
 
FC Slušovice B - TJ Halenkovice 9:0
 
Nedostatek zelené ve vaší skříni vyřeší Fanshop TJ Halenkovice
 
Tým TJ Halenkovice si po delší době vyzkoušel, jak vypadá kritický den
 
Halenkovice ukončí sezónu ve Slušovicích
 
Tým mladších žáků Halenkovic se zúčastní turnaje v Provodově
 
SK Lukov - TJ Halenkovice 2:1
 
Utkání
TJ Halenkovice | Neděle 15.04.2018, 16:00
17. kolo
1:2
TJ Halenkovice - SK Jasenná
 
TJ Halenkovice | Neděle 22.04.2018, 16:00
18. kolo
3:1
Sokol Březová - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 29.04.2018, 16:30
19. kolo
4:1
TJ Halenkovice - FC Žlutava
 
TJ Halenkovice | Neděle 06.05.2018, 16:30
20. kolo
2:6
FC Doubravy - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 13.05.2018, 16:30
21. kolo
3:0
TJ Halenkovice - Spytihněv
 
TJ Halenkovice | Neděle 20.05.2018, 10:15
22. kolo
3:4
Fatra Napajedla - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 27.05.2018, 17:00
23. kolo
2:0
TJ Halenkovice - Sokol Tečovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 03.06.2018, 17:00
24. kolo
0:1
Pohořelice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Sobota 09.06.2018, 17:00
25. kolo
2:1
SK Lukov - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 17.06.2018, 10:15
26. kolo
9:0
Slušovice - TJ Halenkovice
 
 
TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS