Hasiči přijeli pokropit hřiště, zároveň s tím trénovala přípravka.

30.08.2017 | Jakub Kadlčák

Ve středu v podvečer bylo na hřišti rušno. Trenéři přípravky se věnovali svým malým svěřencům, kterým na závěr tréninku udělali radost a hasiči přijeli pokropit hřiště.

Středa na hřišti patřila dětem a hasičům.

Trenéři přípravky vedli previdelný trénink halenkovických fotbalových nadějí. Oldřich Prokop se věnoval mladším a Petr Karbowiak se staral o starší kluky, patřící do kategorie přípravek. Oba trenéři zvolili tréninkovou jednotku založenou na zpracování a vedení míče a na přihrávky. Petr k tomu navíc přidal slalom mezi kužely a střelbu na branku. Překvapením pro přítomné rodiče a fanoušky halenkovického fotbalu bylo, že u týmu starší přípravky mohli vidět trénovat i po jednom chlapci z Turecka a z Itálie. Na tyto hráče Petr mluvil anglicky.

V průběhu tréninku na hřiště dorazila halenkovická hasičská Tatra, se kterou přijel hráč A mužstva Radek Vlachynský se svým parťákem Tomášem Vičánkem. Na 17:30 totiž bylo domluveno kropení hřiště, o kterém nikdo z trenérů přípravky nevěděl. Hasiči pokropili nejdřív jednu polovinu hrací plochy, poté přejeli na betonové hřiště ke škole, odkud pokropili zbývající část trávníku. Celý realizační tým TJ Halenkovice a vedení klubu tímto členům SDH Halenkovice děkuje.

Přítomnosti hasičů nakonec s radostí využily i děti z přípravek, které se na závěr tréninku mohly osvěžit v gejzíru vody z proudnice, kterou držel hasič-fotbalista Radek Vlachynský.

Fotky ze středy najdete v ARCHIVU.

TJ Halenkovice | Neděle 01.10.2017, 15:00

TJ Halenkovice | Neděle 08.10.2017, 15:00