V neděli doma přivítáme Březovou

31.08.2017 | Jakub Kadlčák

Březová si v neděli udělá výlet do Halenkovic. Zvítězí naše mužstvo, tak jako minulou sezónu na domácím hřišti v poměru 5:1?

Březová si v neděli udělá výlet do Halenkovic. Zvítězí naše mužstvo, tak jako minulou sezónu, na domácím hřišti v poměru 5:1?

Mužstvo z Březové je v opačné situaci než naše Áčko. Na svém kontě má 1 výhru a 3 porážky, naproti tomu, Halenkovice mají 3 výhry a 1 prohru, kterou utrpěli v posledním duelu od Jasenné. Březová v letošní sezóně na hřištích soupeřů ještě nevyhrála. Prohrála o gól v Doubravách i v Napajedlech. Naši fotbalisti na domácím hřišti doposud všechno vyhráli. V prvním zápase sezóny porazili Neubuz 5:3 a o dva týdny později zvítězili nad Lhotou poměrem 4:1.

Vzájemné duely těchto mužstev z minulé sezóny skončily vítězstvím Březové 3:2 na jejich hřišti a vítězstvím Halenkovic 5:1 na halenkovickém hřišti. Dá se říct, že při zápasech těchto týmů hraje velkou roli domácí prostředí.
Trenéři už znova mohou počítat s několika hráči, které neměli k dispozici v zápase s Jasennou a to je velmi dobrá zpráva.
Všichni jste srdečně zváni na nedělní utkání.

Spytihněv-Halenkovice ODLOŽENO

Nedělní utkání ve Spytihněvi je kvůli nezpůsobilému hřišti odloženo.

Čtvrtek 28. 9. v 15:30. Spytihněv vs. Halenkovice.

Ve čtvrtek od 15:30 čeká naše mužstvo utkání 8. kola III. A třídy. V předešlém kole doma náš tým porazil Doubravy výsledkem 4:0.

KAREL RAPANT: V týmu Halenkovic bych chtěl působit do konce své kariéry

Karel Rapant, jeden z halenkovických hráčů, který může hrát téměř na jakémkoliv postu. Zhodnotil utkání proti Doubravám.

Nohejbalový turnaj byl skvělý. Děkujeme všem.

V dešti Halenkovice udolaly Doubravy.

Halenkovice v neděli doma přivítají mužstvo Doubrav

FILIP LIŠKA: Věřil jsem, že příznivý výsledek pro nás udržíme.

Turnaj přípravek 2017

Derby Žlutava vs. Halenkovice skončilo nerozhodně. Na penalty vyhrála Žlutava.

Halenkovice se v neděli představí na hřišti Žlutavy.

TJ Halenkovice | Neděle 03.09.2017, 16:00

TJ Halenkovice | Neděle 10.09.2017, 16:00