Halenkovice se v neděli představí na hřišti Žlutavy.

06.09.2017 | Jakub Kadlčák

Derby se blíží. První ze tří vesnic okolo Halenkovic, která změří síly s naším áčkem, bude Žlutava.

Velká rivalita, kterou můžeme s mírnou nadsázkou přirovnat třeba k zápasům mezi Realem Madrid a Barcelonou. To platí v případě vzájemných duelů Žlutavy s Halenkovicemi. Jen s tím rozdílem, že hráči neberou miliony korun za týden, ale po zápase si zajdou na dobrou klobásku a pivo. Hrají to přece pro radost.

Áčko Halenkovic jede v neděli odehrát už 6. utkání soutěže na hřiště Žlutavy. Oba týmy se velmi dobře znají a to nejen hráči, ale i trenéři a také fanoušci. Derby těchto mužstev přináší spoustu vypjatých chvil, které se odehrávají před početnou diváckou kulisou. O obrovské snaze a touze po vítězství vypovídá i to, že pro některé hráče tyto zápasy v minulosti skončily v nemocnici.

Ve vzájemných zápasech obou týmů z minulé sezóny vždy vítězilo mužstvo, které hrálo na domácím hřišti. Halenkovice doma zvítězily 3:2 a Žlutava doma vyhrála výsledkem 2:1. Na Žlutavách chybělo našim trenérům několik hráčů a navíc i gólman Vykoukal, kterého v brance nahradil mladší z trenérů Jakub Kadlčák. O oba góly Žlutav se na jaře postaral Michal Stoklásek.

V sestavě Halenkovic se po delší pauze představí Milan Stuchlík. K mužstvu se navíc přidá i Petr Strašák ml., jeden z navrátilců do A mužstva. Jan Kulenda bude k dispozici nejspíš až na další utkání proti Doubravám. Obrana by měla být kompletní tak, jako minulý zápas proti Březové. To je pro trenéry dobrá zpráva.

Spytihněv-Halenkovice ODLOŽENO

Nedělní utkání ve Spytihněvi je kvůli nezpůsobilému hřišti odloženo.

Čtvrtek 28. 9. v 15:30. Spytihněv vs. Halenkovice.

Ve čtvrtek od 15:30 čeká naše mužstvo utkání 8. kola III. A třídy. V předešlém kole doma náš tým porazil Doubravy výsledkem 4:0.

KAREL RAPANT: V týmu Halenkovic bych chtěl působit do konce své kariéry

Karel Rapant, jeden z halenkovických hráčů, který může hrát téměř na jakémkoliv postu. Zhodnotil utkání proti Doubravám.

Nohejbalový turnaj byl skvělý. Děkujeme všem.

V dešti Halenkovice udolaly Doubravy.

Halenkovice v neděli doma přivítají mužstvo Doubrav

FILIP LIŠKA: Věřil jsem, že příznivý výsledek pro nás udržíme.

Turnaj přípravek 2017

Derby Žlutava vs. Halenkovice skončilo nerozhodně. Na penalty vyhrála Žlutava.

Oslavenci v měsíci září

TJ Halenkovice | Neděle 03.09.2017, 16:00