Halenkovice znovu dominující tým na Nové Dědině

07.10.2017 | Jakub Kadlčák

Už po několikáté v řadě turnaj na Nové Dědině nezná jiného vítěze, než mužstvo Halenkovic.

Jako každý rok, i letos nezapomněli hasiči z Nové Dědiny pozvat na jejich turnaj naše mužstvo.

Ať už kluci Kadlčákovi složí jakýkoliv tým, stále jsou na vítězné vlně. Tak je tomu již několik ročníků po sobě. Ještě v pátek navečer ale sháněli hráče, kteří by s nimi jeli. A tento problém měli dokonce ještě v sobotu v 8:00 hod. ráno. Účast potvrdil Radek Vlachynský, hasič Josef Gabrhelík, oba zmiňovaní bratři a to bylo vše. Na esemesku odpověděl Richard Vašíček a slíbil svou účast. A kdo dál? Ondra zkusil zavolat Danu Kociánovi. Dan mu sdělil, že se sice moc nevyspal, ale zahrát si zajede. S touto sestavou už by se turnaj dal absolvovat. Ideální by ale bylo, mít alespoň jednoho hráče na střídání. Richard, po vyzvednutí u obecního úřadu, řekl, že by se mohlo ještě zajet pro Kamila Hanáčka. Kamil byl ochoten mužstvo doplnit. Tým tak byl kompletní a mohl vyrazit směr Nová Dědina.

Těžce poskládáné mužstvo dorazilo na Novou Dědinu s desetiminutovým zpožděním, ale v dobré náladě. Zřejmě i to se pak projevilo na výsledcích. Počasí bylo po celou dobu turnaje proměnlivé. Na začátku hezky svítilo slunce, postupem času se obloha zatáhla a začalo poprchat, potom se zase trochu vyjasnilo. Na závěr turnaje opět pršelo.
Naše mužstvo sehrálo celkem pět zápasů, bez jediné porážky a navíc posbíralo všechna ocenění.
Kluci pořadatelům z Nové Dědiny děkují za pozvánku na tento turnaj.

Fotografie z turnaje naleznete v Archivu/Fotogalerie/Turnaj Nová Ddědina 2017