Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ve 26. kole nás čeká cesta do Vizovic

06.06.2019 | Roman Janeček

Na podzim naše áčko doma prohrálo s Vizovicemi 2:4. Možná si na tento zápas vzpomenete.

Vizovice vyhrály první poločas 0:2. Na začátku druhého poločasu se halenkovickým podařilo srovnat herně i na skóre 2:2. Hosté z Vizovic o svém vítězství rozhodli až v posledních čtyřech minutách utkání dvěma slepenými góly. Byl to tehdy takový náš typický podzimní zápas. Od té doby se ale mnohé změnilo.
Vizovice si, také díky bodům od nás, drží medailové postavení v tabulce (2. místo). V posledním utkání však utrpěly debakl s SK Zlín (4:0).
Náš tým si minulý týden v zajímavém zápasu s Březovou (6:4) vybojoval další tři body a postup na 6. místo tabulky.
Jak dopadne fotbalové srovnání mužstev Vizovic a Halenkovic se přijeďte podívat na vlastní oči. Hraje se v neděli 9. června 2019 ve Vizovicích. Začátek utkání je v 17:00 hod. Těšíme se na vás.

Aktuální články
Na hřiště se pomalu vrací fotbalový život

V návaznosti na uvolňování vládních opatření, která byla zavedena z důvodu koronavirové epidemie, se na halenkovickém...

Mládež TJ Halenkovice během zimy 2020

Během zimní přestávky 2020 se mládežnické týmy TJ Halenkovice připravovaly v tělocvičně ZŠ Halenkovice. K trénování byla...