Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hřiště

Fotbalové hřiště na Záhumení je situováno ve středu obce Halenkovice.

Rozměry hrací plochy: délka 105 m, šířka 60,5 m. Maximální divácká kapacita areálu není stanovena. Diváci mohou ke sledování zápasů využít prostory u šaten nebo lavičky na západní straně hřiště. Západní a jižní strana hřiště je opatřena zábradlím, za oběma bránami jsou umístěny zádržné sítě. Během zápasů týmy využívají kryté lexanové střídačky. Pro zápasy mládežnických mužstev se využívají přenosné hliníkové brány. K dispozici jsou i dvě sady ocelových branek hokejových rozměrů a pro nejmenší hráče i lehké kompozitové nebo látkové branky. Travnatá plocha bohužel není vybavena zavlažovacím systémem, což se během suchých období nepříznivě projevuje na její kvalitě.

V době zápasů je v rohu hřiště instalována dálkově ovládaná světelná tabule, pro informování diváků se využívá i zvuková aparatura, samozřejmostí je internetové připojení, prostřednictvím kterého jsou předávány informace o zápasech na FAČR.

Zázemí areálu tvoří zděná budova šaten, která byla postavena v letech 1989-1990 a nyní prochází postupnou rekonstrukcí. V objektu se nachází šatny, sociální zařízení pro hráče, zázemí pro rozhodčí a skladovací prostory. V budově naleznete také provozovnu Hospůdky na hřišti, jejíž sociální zařízení slouží i divákům zápasů. Mládežnické týmy mají k dispozici vlastní prostory v obytné buňce, stejným způsobem jsou řešeny i skladovací prostory pro správce areálu.

Areál je trvale volně přístupný pro veřejnost. Na hřiště se dostanete několika způsoby:

• Ze severní a západní strany pěšky, kolem budovy nové školy.
  • Z jihu je umožněn příjezd přímo ke hřišti, kde se nachází rozsáhlá parkovací plocha s kapacitou více než 50 aut.
  • Další možnost parkování je u fary halenkovického kostela, kde je k dispozici 11 parkovacích míst.

Odbočka k parkovišti u hřiště je vyznačena směrníkem.

Hřiště sousedí s multifunkčním sportovištěm, které je vybaveno běžeckým oválem, hrací plochou s umělou travou, a pískovým doskočištěm. Hrací plochu s osvětlením využívají halenkovičtí nohejbalisté a během zimní přípravy nebo deštivého počasí i fotbalové týmy. Vedle běžeckého oválu, na severní straně, se nachází venkovní posilovna, která je osazena outdorovými posilovacími stroji různých typů. Posilovna i multifunkční hřiště je také volně přístupné veřejnosti.

GPS souřadnice hřiště Halenkovice: 49.1696844N, 17.4726781E

Pro zobrazení přesné polohy hřiště Halenkovice klikněte zde.

Silvestr 2023, PF 2024

Tradiční silvestrovské fotbálky na si na závěr roku vychutnali hráči halenkovického áčka, staré gardy a dorostu.

Žákovský turnaj v Otrokovicích

Žákovský tým TJ Halenkovice se zúčastnil prosincového halového turnaje v Otrokovicích.

Ples sportovců a fotbalista roku 2023

Druhá prosincová sobota patří v Halenkovicích každoročně Plesu sportovců, v rámci kterého bývá vyhlašován nejlepší halenkovický...

Rozsvícení vánočního stromu 2023

Ples sportovců 2023