Mladší žáci Halenkovic si zahráli proti Fastavu Zlín

28.08.2019 | Roman Janeček

Na středu 28. srpna 2019 byl naplánován přátelský zápas mezi mladšími žáky TJ Halenkovice a žákovským týmem FC Fastav Zlín.

Plné hřiště mladých fotbalistů, spoustu maminek, tatínků a přátel kopané, zaplněné parkoviště. Tak v tento den vypadal areál TJ Halenkovice. Halenkovičtí kluci byli sice starší, ale proti nim stála početní převaha fotbalistů ve žlutém, kteří byli schopni nasadit do tohoto zápasu klidně dvě mužstva. Naše mužstvo vedl, trenér Richard Vašíček, sudím zápasu byl Jirka Sudolský. Zájem o toto utkání ze strany zlínských nás trochu překvapil. Zlínští příležitosti zahrát si na našem hřišti využili beze zbytku. Po zápasu s naším mužstvem, které hrálo v maximálním nasazení, si to střihi ještě půl na půl sami proti sobě.

Ale nehrál se jen přátelák. V rohu hřiště si svou tréninkovou dávku, také za početné divácké podpory, užili i naši nejmenší fotbalisté. Mladší přípravka TJ Halenkovice, pod vedením Oldy Prokopa, ladila formu na sobotní velký turnaj přípravek.

Jak přípravný zápas dopadl se vlastně přesně ani neví. Pravda je, že zlínským se dařilo střílet góly o dost častěji než našim, ale ani halenkovičtí nevyšli střelecky naprázdno a nějaké ty kousky do sítě hostí také nasázeli. Každopádně středeční odpoledne, které si vychutnali mladí i staří, bylo nejlepší pozvánkou na sobotní turnajové klání.

Ing. Radek Kedruš, nový předseda TJ Halenkovice

Jediným bodem první schůze Výkonného výboru TJ Halenkovice byla volba předsedy TJ Halenkovice z.s.

Poslední předsezonní přátelské utkání

V neděli 1. srpna 2021 se A tým TJ Halenkovice utká s mužstvem FC Slušovice B

Předprázdninová pizza párty přípravek

V pátek odpoledne se na rozkvetlé "jatelince" halenkovického fotbalového hřiště uskutečnilo poslední předprázdninové setkání hráčů...