Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SK Zlín 1931 - TJ Halenkovice: Utkání s napínavým koncem

23.09.2019 | Roman Janeček

V utkání proti SK Zlín 1931 se do sestavy po zdravotní přestávce vrátil Dan Kocián, který pro tuto sezónu zůstává u našeho týmu. Jak důležitým hráčem pro nás je, se ukázalo v průběhu zápasu.

Dalšími navrátilci po jednozápasové absenci byli Jara Hanáček, Jirka Sudolský a Karel Rapant. Ani to nestačilo na to, aby v závěru zápasu nemusel na hřiště vyběhnout Tomáš Janošek (druhý brankař).
V ideálním počasí a při pěkné návštěvě bylo zaděláno na zajímavý fotbalový zážitek. Návštěvníci utkání se mohli soustředit pouze na sport, protože v areálu nebyl bufet, což je pro halenkovjáka těžko pochopitelné. Naopak v tom nejlepším světle se předvedli fanoušci domácích, kteří svůj tým hnali po celý zápas a hlavně v době, kdy se mu nedařilo. Záviděníhodné.
2. min. Halenkovice předvedly krásnou kombinaci po ose David Marholt - Milan Stuchlík - Jirka Sudloský. Poslední jmenovaný zakončil střelou nad.
7. min. Přesný centr od Milana Stuchlíka na Davida Marholta - ten vyslal míč vedle branky.
10. min. Prvnímu gólu předcházela opět kombinace. Tentokrát Bery nahrával a Dan Kocián přesně zakončil 0:1.
11. min. Další naši příležitost domácí vykopávají mimo bránu.
14. min. Navrátilec Dan Kocián potvrzuje svou třídu překásným únikem, bohužel zakončeným jen střelou mimo.
16. min. Martin Kníchal s Jirkou Sudolským předvedli akcí s příchutí Anglie. Martin přesný centr, Jirka skvělý náběh a hlavička do břevna, od kterého se míč odrazil těsně před brankovou čáru. Břevno se třepalo pěkně dlouho ;-).
19. min. Až v tomto čase musel řešit vážnější situaci náš brankař Martin Vykoukal a vyřešil ji bez problému.
První dvacetiminutovka byla ve znamení našeho týmu. Pěkná souhra všech řad mužstva nás přivedla k mnoha příležitostem. Využít se podařilo bohužel jen jednu. A za to jsme byli potrestáni.
22. min. Domácí se dostali ke tvrdé střele, kterou vykryl brankař Halenkovic. Odražený míč umožnil repete a následovala bomba do tyče, od které se balon odrazil mimo naši bránu. To bylo varování.
29. min. Chyba halenkovické obrany potrestána střelou z velkého úhlu, která odrazem od těla golmana zapadla do bány.
33. min. Srovnání nastartovalo příznivce i hráče Pasek, kteří si vytvořili několik těsně na sebe navazujících příležitostí. Při nich na naší straně stálo štěstí.
38. min. Domácí tlak ukončilo sólo Davida Marholta, jehož finální zakončení brankář vyrazil na roh.
39. min. Rohový kop hostí se odráží k Jarovi Kašparovi, ten napřáhne a trefí tyč. Skvělý výběr místa, na kterém čeká na svou šanci Milan Stuchlík a nezaváhá - míč je s přehledem uklizen do sítě (1:2).
42. min. Fantastický obranný zákrok předvedl Dan Kocián, který vykopl balon z naší brankové čáry. Na co v ten den Dan sáhl, to vyšlo.
45. min. Jak je fotbal krásný ukázala spolupráce mezi Davidem Marholtem a opět nikým jiným než Danem Kociánem. David přesná nahrávka, Danovo pohotové zpracování a obstřel brankaře (1:3) - ukázkový gól do šatny.

Druhý poločas začal soustavným tlakem domácích, kteří vše vrhli do útoku. Hosté museli improvizovat. Na konci první půle se zranil, do té doby skvěle hrající, Karel Rapant, který do druhého poločasu nemohl nastoupit.
Další pohroma přišla se zraněním Dana Kociána, který špatně našlápl a opět si pochromumal svůj VKK (velmi křehký kotník;-). Dan si dosud zápas užíval, z toho důvodu se snažil nohu rozhýbat a vrátit se do hry. Bohužel marně. Do zápasu už se nevrátil a Halenkovicím, také díky domu, nastaly krušné časy.
46. min. Několik pološancí domácích.
50. min. Bery centruje, Filip Liška hlavičkuje nad bránu.
56. min. Mohl přijít okamžik slávy Matěje Hastíka, kterému po skvělém úniku po pravém křídle přesně přihrál Milan Stuchlík. Matěj si na svůj první gól bude muset počkat, proti byl brankař, který skluzem jeho šanci zlikvidoval.
67. min. Bery s balonem sám před golmanem - navrch měl golman.
69. min. Nebezpečné přečíslení domácích, zakončené nad naši bránu.
73. min. Další vyšachování našich bránících hráčů a střelec domácích pohodlně z malého vápna snižuje na 2:3.
79 a 80 min. Velké nebezpečí po rohových kopech spolu s obranou likviduje Martin Vykoukal.
Domácí začali hrát vabank, na obranu takřka rezignovali a vytvořili si soustavný tlak. Z toho pramenila i možnost halenkovických brejkových situací. Bohužel ani po akcích Milana Stuchlíka ani po střele Tomáše Janoška, který se na hřiště dostal jako náhrada za na doraz hrajícího Jaru Hanáčka, uklidňující gól nepřišel.
86. min. Poslední naší nebezpečnou akcí byla skvělá kličkovaná Davida Marholta mezi několika hráči, bohužel zakončení nevyšlo.
Čas se vlekl. Rozhodčí navíc nastavil pět minut. Závěrečný hvizd nakonec přece jen přišel a pomohl nám ubojovat těžký zápas do vítězného konce. Tým Pasek sice prohrál, ale jejich příznivci mu vystřihli skvělou děkovačku. Tu by si zasloužili i naši hráči, ale znáte některé naše příznivce...
SK Zlín 1931 - TJ Halenkovice 2:3. Vrátili jsme se na druhé místo tabulky.

 
Aktuální články
Zápas se Spytihněví připomínal loňské utkání - průběhem i výsledkem

Komentář - Markéta Graclová.Tak jako každé dlouho očekávané derby, bylo i utkání se Spytihněví od první až do poslední minuty...

 
"Hodové" derby proti Spytihněvi se hraje už v sobotu

Ve "Spytinově" to bude tento víkend pořádně žít. Kromě tradičního a velmi pestrého hodového programu, se na místním fotbalovém...

 
Další čtyřgólová paráda, takový byl zápas s Tečovicemi

Také komentář k utkání s Tečovicemi B pro vás připravila Markéta Graclová:Zápas s týmem TJ Sokol Tečovice B, přinesl mnoho...

 
V 10. kole soutěže budou soupeřem Halenkovic Tečovice B
 
Náročný zápas s Napajedly ozdobili halenkovičtí čtyřmi krásnými góly
 
V derby s Napajedly půjde o druhé místo
 
V osmém kole jedeme do Zlína
 
Halenkovickým dětem začala fotbalová sezóna 2019/2020
 
Lípa u nás z minima šancí vytěžila dva cenné body
 
Jožka Kníchal má dres s číslem 70
 
Utkání
TJ Halenkovice | Neděle 25.08.2019, 16:30
4. kolo
2:0
Pohořelice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 01.09.2019, 16:00
5. kolo
2:1
TJ Halenkovice - SK Lukov
 
TJ Halenkovice | Neděle 08.09.2019, 16:00
6. kolo
1:3
SK Vizovice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 15.09.2019, 16:00
7. kolo
1:2
TJ Halenkovice - Sokol Lípa
 
TJ Halenkovice | Neděle 22.09.2019, 15:30
8. kolo
2:3
SK Zlín 1931 - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 29.09.2019, 15:30
9. kolo
4:1
TJ Halenkovice - Fatra Napajedla
 
TJ Halenkovice | Neděle 06.10.2019, 15:00
10. kolo
4:1
TJ Halenkovice - Sokol Tečovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 20.10.2019, 14:30
12. kolo
VS.
TJ Halenkovice - FC Žlutava
 
TJ Halenkovice | Neděle 27.10.2019, 14:00
13. kolo
VS.
FK Lhota - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 03.11.2019, 13:30
1. kolo
VS.
TJ Halenkovice - Sokol Březová
 
 
TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS