Mladí halenkovičtí fotbalisté doprovodili Fastav

21.10.2019 | Roman Janeček

Před každým prvoligovým zápasem jsou oba soupeřící týmy doprovázeny na hrací plochu dětmi. Zkušenost s těmito doprovody už mají i naši nejmladší fotbalisté.

V minulých letech halenkovické děti doprovodily takové týmy, jako je Slavia Praha, Slovan Liberec nebo FC Slovácko. Tento doprovod si vyzkoušely na ligových stadionech v Uherském Hradišti a ve Zlíně.

V sobotu 19. října 2019 se uskutečnila další z těchto akcí. V tento den přípravkáři a mladší žáci Halenkovic doprovodili tým Fastavu Zlín před utkáním s Mladou Boleslaví. Kluci byli šikovní a všechno zvládli bez problému. Inu zkušenosti jsou znát.

Součástí celého odpoledne bylo i přestávkové utkání proti dětem z domácího Fastavu. Také tento zápas halenkovičtí reprezentanti zvládli, přestože některé z našich fotbalistů trochu limitovaly malé dresy. Kluci si taky užili fandění prvoligovým kolegům. I když domácí Fastav svůj zápas prohrál 0:2, chlapci si fotbalové odpoledne užili. To platilo i o jejich dospělém doprovodu.

Konec konců, posoudit to můžete sami. Paní Naďa Hanáčková pro Vás připravila krátké video, které atmosféru této události dokonale přibližuje. Odkaz na video máte k dispozici ..zde.

Autorem fotografií z galerie u článku je Johny Zahnaš. Velká fotogalerie dalších fotografií ze zápasu od Johnyho Zahnaše ...zde.

Ing. Radek Kedruš, nový předseda TJ Halenkovice

Jediným bodem první schůze Výkonného výboru TJ Halenkovice byla volba předsedy TJ Halenkovice z.s.

Poslední předsezonní přátelské utkání

V neděli 1. srpna 2021 se A tým TJ Halenkovice utká s mužstvem FC Slušovice B

Předprázdninová pizza párty přípravek

V pátek odpoledne se na rozkvetlé "jatelince" halenkovického fotbalového hřiště uskutečnilo poslední předprázdninové setkání hráčů...