Podzim 2019 s dětskými týmy Halenkovic

13.11.2019 | Roman Janeček

Mladší žáci TJ Halenkovice odehráli v rámci podzimní části fotbalové sezóny 2019/2020 sedm utkání. Bylo to o jedno méně, než bylo původně plánováno, protože se ze soutěže odhlásil tým Mysločovic. Přípravky si zase pěkně pocestovaly.

Kluci z mladších žáků podzim orámovali vítězstvími. Hned v prvním zápase deklasovali Topolnou 2:11. V posledním utkání podzimu zvítězili v Kostelci 0:2. Všech šest bodů si přivezli z venkovních hřišť.
Doma je diváci mohli vidět ve dvou vyrovnaných zápasech - proti Lukovu, se kterým prohráli 2:4 (poločas 0:1) a hlavně s Fastavem Zlín, který je porazil, po nadějném poločasu (3:1), až v posledních vteřinách zápasu 3:4. Ostatní zápasy skončily v neprospěch halenkovického mužstva s větším rozdílem ve skóre.

Střelecky se prosadilo sedm fotbalistů, kteří si 19 gólů našeho mužstva rozdělili následovně:
Veselský Šimon 5 gólů
Žalčík Filip 4 góly
Vašíček Roman 3 góly
Jančík Martin 3 góly
Gabrhelík Vojtěch 2 góly
Pešl Norbert a Kašpárek Daniel po jedné vstřelené brance.

Podzimní skóre našeho týmu bylo 19:26. Průběžně se naši kluci nachází na 6. místě tabulky se ziskem 6 bodů.
Za přístup k trénování i k zápasům si všichni zaslouží pochvalu. Jmenovitě můžeme pochválit například Honzu Kašného nebo Vojtu Gabrhelíka. Tým měl také podporu ze strany rodičů, kteří pomáhali s dopravou na venkovní zápasy a samozřejmě fandili - děkujeme. Vedení mužstva a rozhodcovské povinnosti měli na starost Richard Vašíček, Ondřej Gabrhelík a Jirka Sudolský.

Naši nejmladší (obě přípravky) odehráli devět zápasů. Výsledky utkání se nezapisují a nesestavuje se ani tabulka. Není to potřeba, protože všichni byli velice šikovní. Děti se, díky svým venkovním utkáním, pořádně povozily. Nejvzdálenější destinací, ve které se hrálo utkání, byla Štítná nad Vláří - to už je pěkná dálka na odpolední výlet. Potěšitelné je, že o fotbal má zájem spoustu chlapců, ale i děvčata. A taky u těchto týmů hodně pomáhají rodiče, bez nichž by to prostě nešlo. Trenéry přípravek jsou Oldřich Prokop a Josef Štulíř.

Podzimní zápasy jsou sice minulostí, ale fotbal se hraje dál. Už 16. listopadu se tým mladších žáků účastní halového turnaje ve Zlíně. Pomalu se také rozjíždí zimní příprava, která bude probíhat v tělocvičně ZŠ Halenkovice. Pro případné nové zájemce jsou dveře do týmů mladších žáků a obou přípravek stále otevřené, stačí jen přijít nebo zavolat. Kontakty naleznete na stránkách tjhalenkovice.cz.

Trenér mládeže Richard Vašíček

Ing. Radek Kedruš, nový předseda TJ Halenkovice

Jediným bodem první schůze Výkonného výboru TJ Halenkovice byla volba předsedy TJ Halenkovice z.s.

Poslední předsezonní přátelské utkání

V neděli 1. srpna 2021 se A tým TJ Halenkovice utká s mužstvem FC Slušovice B

Předprázdninová pizza párty přípravek

V pátek odpoledne se na rozkvetlé "jatelince" halenkovického fotbalového hřiště uskutečnilo poslední předprázdninové setkání hráčů...