Rozsvícení halenkovického vánočního stromu 2019

01.12.2019 | Roman Janeček

Od soboty 30. listopadu 2019 svítí na Pláňavách vánoční strom. S jeho rozsvícením pomohla spousta obyvatel naší obce, kteří společně, v přátelské atmosféře, zahájíli adventní čas.

Na pódiu před budovou obecního úřadu vystoupily děti z MŠ a ZŠ Halenkovice, děti ze ZUŠ R. Firkušného z Napajedel, dětský soubor Radovánek a mužský soubor Chlapčiska ze Spytihněvi.

V budově KD bylo možné na jarmarku zakoupit zboží s vánoční tématikou, v místnosti klubu seniorů byla připravena ochutnávka vanilkových rohlíčků a medvědích tlapek. Přišel i Mikuláš se svou družinou. Ulice u kovárny patřila stnánkům, ve kterých měly místní spolky možnost příchozím nabídnout občerstvení. Nabídka byla široká a její součástí byly i delikatesy ze stánku TJ Halenkovice.

Stejně jako v minulých letech se o zásobování a prodej v našem stánku postarala rodina Ondry a Věrky Gabrhelíkových a opět to bylo výborné. Kromě francouzského punče byly v nabídce i vánoční dobroty. Pozvánka do stánku TJ byla zveřejněna na facebookovém profilu TJ. V ní přišla nabídka prodeje punče do přinesených hrníčků, která se setkala s obrovským ohlasem nejen pod FB příspěvkem, ale i večer, přímo u stánku - byl to perfektní nápad. Punče nezbyla ani kapka. Gabrhelíkovým děkujeme za skvělou reprezentaci.

Celá oslava začátku adventu byla příjemná, a proto se sluší za ni poděkovat vystupujícím dětem, zaměstnancům a vedení obce Halenkovice, členům spolků a v neposlední řadě všem obyvatelům Halenkovic, kteří na setkání přišli.

Ing. Radek Kedruš, nový předseda TJ Halenkovice

Jediným bodem první schůze Výkonného výboru TJ Halenkovice byla volba předsedy TJ Halenkovice z.s.

Poslední předsezonní přátelské utkání

V neděli 1. srpna 2021 se A tým TJ Halenkovice utká s mužstvem FC Slušovice B

Předprázdninová pizza párty přípravek

V pátek odpoledne se na rozkvetlé "jatelince" halenkovického fotbalového hřiště uskutečnilo poslední předprázdninové setkání hráčů...