Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Možná přijde i kůň - Ples sportovců 2019

30.12.2019 | Roman Janeček

Druhá prosincová sobota už roky patří Plesu sportovců, který otevírá pestrou halenkovickou plesovou sezónu. Společenská událost je příležitostí k zábavě, ale i k rekapitulaci uplynulého roku z pohledu dění v Tělovýchovné jednotě Halenkovice.

Okruh příznivců této akce se neustále zvětšuje. To se potvrdilo nejen větší návštěvou (přes 200 hostí), ale i podporou ze strany sponzorů. Opravdu bohatá tombola čítala více než 120 cen.

Program plesu sází na tradici, proto v něm každoročně figurují vystoupení se sportovní tématikou, ocenění členů TJ a vyhlášení halenkovického fotbalisty roku.

Takže popořádku.

Ples sportovců 2019 se konal v sobotu 14. prosince. Pro každého z hostí začal už u vstupu. Zde bylo připraveno tradiční halenkovické tekuté přivítání podávané uvítacím kolegiem tvořeným členy výboru TJ. Po odložení kabátů v šatně, kterou měli na starost mladí pánové (mimochodem vedli si výborně), mířili plesoví hosté neomylně na svá místa u předvánočně vyzdobených stolů. Hned od začátku byla pro ně připravena posádka bufetu se širokým sortimentem nápojů a něčeho na zub a osazenstvo místnosti s tombolou, ve které byly k zakoupení výherní ruličky.

Na pódiu měla svůj aparát v pohotovosti stará známá skupina Madusong, která je tradičním dodavatelem hudebního doprovodu této akce.

Moderování večera obstaral velezkušený mistr mikrofonu – předseda TJ Radek Kedruš. Ten se svého úkolu držel po celý večer, mimo vystoupení, v rámci kterého byl přítomným představen nepříliš rozšířený sport - voltiž (gymnastika na neosedlaném koni). Halenkovický kulturák už toho zažil hodně, ale živý kůň na sedmimetrové lonži by byl asi opravdu moc. Proto si členky klubu TJ Voltiž Tlumačov, pod vedením Libuše Hablovičové, pro své vystoupení přivezly trenažér. Během programu byly na „barelu“ předvedeny dechberoucí sestavy, při nichž akrobatkám ke stropu sálu nechybělo mnoho. Je těžko uvěřitelné, že tyto cviky děvčata normálně provádí na cválajícím koni. Představení sportu, klubu i jednotlivých vystupujících si na starost vzala Tereza Bieberlová - členka klubu. Tlumačovským voltižákům mnohokrát děkujeme.

Po tanečně hudebním intermezzu, díky kterému se pěkně rozjela volná zábava, přišel čas na poděkování a ocenění členům TJ, kteří mají na starost trénování mládeže, A-týmu a organizaci oddílů. Jmenovitě to byli Oldřich Prokop, Richard Vašíček, Jiří Sudolský, Michal Huťka (v zastoupení Soni Huťkové), Jan Hradílek (v zastoupení Lenky Hradílkové). Hosté plesu všechny odměnili potleskem.

Další hudebně taneční vsuvka předcházela velkému finále večera, ve kterém proběhlo vyhlášení fotbalisty roku a vylosování vstupenkové loterie.

Přestože by si ocenění zasloužili všichni hráči našeho mužstva, odměnit bylo možné pouze tři z nich. Za výkony v roce 2019 byli vyhlášeni nejlepšími fotbalisty pánové Lukáš Jablonický a Martin Kníchal. Putovní pohár a titul fotbalista roku po zásluze získal Daniel Kocián. Více se dočtete v samostatném článku.

Po vylosování a předání hodnotných cen šťastným výhercům vstupenkové loterie se opět rozjela neorganizovaná, ale velice zajímavá zábava, která skončila až v neděli po druhé hodině ranní. Ostatně, atmosféru plesu si můžete připomenout díky fotografiím Pavlíny Bieberlové (děkujeme).

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu plesu. Dík patří štědrým sponzorům ale hlavně hostům, jejichž zásluhou se ples opět vydařil. Tak zase za rok na shledanou.

 
Aktuální články
Lepší časy přijdou...

Vážná situace způsobená pandemií koronaviru zasáhla všechny oblasti života naší společnosti. Fotbal, jako zájmová a zbytná činnost,...

 
Pandemie koronaviru - opatření ve fotbalu

Vážení sportovní přátelé, v souvislosti s nařízeními bezpečnostní rady státu, která byla v ČR vydána z důvodu pandemie koronaviru a...

 
Napajedelské turnaje přípravek ZRUŠENY!

Ve finále zimní přípravy se obě přípravky TJ Halenkovice měly zúčastnit halového turnaje.

 
Ve třetím přípravném utkání padlo 13 gólů
 
V Napajedlech se bude hrát přípravný zápas A – týmu proti Topolné
 
Rozpisy zápasů jarní části sezóny 2019/2020
 
Sešit, který vás přenese časem
 
Halový turnaj přípravek v Otrokovicích a hrací trénink ve Spytihněvi
 
Dvěma góly orámoval utkání se Slušovicemi B Ondra Kadlčák
 
Slušovice B budou naším dalším zimním soupeřem
 
Utkání
TJ Halenkovice | Neděle 06.10.2019, 15:00
10. kolo
4:1
TJ Halenkovice - Sokol Tečovice
 
TJ Halenkovice | Sobota 12.10.2019, 15:00
11. kolo
3:2
Spytihněv - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 20.10.2019, 14:30
12. kolo
1:0
TJ Halenkovice - FC Žlutava
 
TJ Halenkovice | Neděle 27.10.2019, 14:00
13. kolo
4:1
FK Lhota - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 03.11.2019, 13:30
1. kolo
6:1
TJ Halenkovice - Sokol Březová
 
TJ Halenkovice | Neděle 05.04.2020, 15:30
17. kolo
VS.
TJ Halenkovice - Pohořelice
 
TJ Halenkovice | Sobota 11.04.2020, 15:30
18. kolo
VS.
SK Lukov - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 19.04.2020, 16:00
19. kolo
VS.
TJ Halenkovice - SK Vizovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 26.04.2020, 10:00
20. kolo
VS.
Sokol Lípa - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 03.05.2020, 16:30
21. kolo
VS.
TJ Halenkovice - SK Zlín 1931
 
 
TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS