Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ani třetí zápas sezóny halenkovičtí nezvládli

23.08.2021 | Roman Janeček

Srpen ještě zdaleka nekončí a týmy III.A třídy už mají za sebou tři kola. Halenkovicím brzký start soutěže moc neprospěl.

Po remíze na Březové a domácí porážce od béčka Napajedel byl pro naše mužstvo třetím soupeřem v řadě tým Tečovice B. I v tomto zápase nám chybělo několik hráčů, kteří se z různých důvodů omluvili. Na intenzivní střídání tedy opět nebylo ani pomyšlení.
Utkání začalo obvyklou halenkovickou neslavnou klasikou - nezvládnutý úvod. První gól zaznamenali domácí už ve druhé minutě zápasu, když se jim podařilo zužitkovat nenápadnou akci 1:0.
Následovala nepříliš pohledná mezihra, kterou ukončil parádní střelou z velké dálky Ondra Kadlčák. Padající míč po odrazu od břevna zapadl do sítě 1:1. V 15. min. byl faulován Dominik Polášek, k přímému kopu se postavil Jirka Sudolský a těsně přestřelil. Domácí začali těžit z kombinační hry a brejků. Jeden z nich zužitkovali v 16. min., kdy po centru hlavičkoval neobsazený hráč. Tomáš Janošek si na balon ještě sáhl, ale vytěsnit mimo branku se mu jej nepodařilo 2:1. V následujících dvaceti minutách byla hra relativně srovnaná. Domácí ale předváděli přesnější přihrávky a celkem snadno eliminovali pokusy Halenkovic o korekci stavu. Poslední vzrušení prvního poločasu pak přinesla útočná akce Jirky Sudolského ze 40. min., skončila však jen závarem před domácí brankou.

Během přestávky trenér Michal Huťka přeskupil několik hráčů. Zápas pořád nebyl ztracen. Bohužel, úvod druhého poločasu halenkovičtí opět nezachytili.

V 46. min. přišla tvrdá střela, která byla vyražena mimo bránu hostí, 49. min. a další bomba prosvištěla těsně nad naší branou, v 54. min. střela z blízkosti pokutového puntíku letí opět vysoko nad halenkovickou branku. V 55. min., po zbytečném faulu Filipa Lišky, dostali domácí příležitost navýšit skóre. Penaltu proměnili střelou doprostřed naší svatyně 3:1. Situace byla vážná. Hosté, ačkoliv jim nohy svazovala nervozita, nechtěli zápas odevzdat. V 59. min. přišla dvojitá šance - Jirka Sudolský hlavou nastřeluje tyčku, Filip Liška dorážku nasměroval mimo tyče. Snažení hostí přerušil opět zbytečný faul a přímý kop. Ten se Tomovi Janoškovi podařilo vyškrábnout ale následujícím zákrokem vleže podrazil dobíhajícího hráče Tečovic - přišla další penalta. Její směr náš golman vystihnul dokonale, ale až k tyči se mu doskočit nepodařilo 4:1. Domácím už stačilo jenom zápas v klidu dohrát. Přestože byla frustrace na halenkovických znát, stále se snažili skóre přinejmenším upravit. 63. min. Ondra Kadlčák to zkusil znovu z dálky, golman s obtížemi vytěsnil na roh. V 65. min. Dominik Polášek přestřelil branku z malého vápna. Ojedinělou, ale nebezpečnou akci domácích z této fáze utkání v 67. min. vychytal Tomáš Janošek. V 72. min., po faulu, zahrával přímák Ondra Kadlčák, balon se odrazil od tyče. Úplně stejná situace přišla v 75. min., znovu tyčka. Poslední velkou šanci zmařil z brankové čáry odkopávající obránce Tečovic - po pohledné kombinaci po ose Sudolský - Marholt, druhý jmenovaný zahrál brankaři na housle, míč však ztratil energii, takže jeho úklid do bezpečí nebyl pro tečovického hráče takový problém. To vše se odehrálo v 84. min. Dál už se nic zápisuhodného nestalo...

Halenkovice mají za sebou jeden z nejhorších vstupů do sezóny za poslední roky. Na jejich kontě stále zůstává jeden bod, a ze dvanáctého místa je na čelo tabulky vidět čím dál hůř.

 
Aktuální články
V 9. kole soutěže budou soupeřem našeho týmu Louky B

Ještě na začátku minulého víkendu to byl tým, který získal ve hře jediné vítězství a to hned v prvním utkání s Kašavou. 

 
V Pohořelicích jsme se gólu nedočkali

Početná výprava příznivců Halenkovic vycestovala na předposlední derby podzimu do Pohořelic. Fandové zelených zaplnili polovinu tribuny a...

 
Nové balony se ve své premiéře více než osvědčily

Po dvou letech došlo k obměně hrací sady míčů. Nové míče byly použity poprvé v zápase Halenkovic s Vizovicemi a v tomto utkání se...

 
Další derby Halenkovice sehrají v Pohořelicích
 
Nohejbalový turnaj trojic v obrazech
 
Málo vídaných osm gólů nastříleli halenkovičtí do sítě Vizovic
 
Rekordních čtrnáct týmů srovnalo síly při letošním nohejbalovém turnaji trojic
 
V 7. kole budou Halenkovice hostit Tým z Vizovic
 
Rockový trénink
 
Zlomit odpor Doubrav se ve Zlámanci podařilo až ve druhém poločasu
 
Utkání
TJ Halenkovice | Neděle 29.08.2021, 16:00
5. kolo
4:1
TJ Halenkovice - FC Žlutava
 
TJ Halenkovice | Neděle 05.09.2021, 16:00
6. kolo
0:2
FC Doubravy - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 12.09.2021, 15:30
7. kolo
8:0
TJ Halenkovice - SK Vizovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 19.09.2021, 15:30
8. kolo
0:0
TJ Pohořelice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 26.09.2021, 15:00
9. kolo
8:0
TJ Halenkovice - SK Louky
 
TJ Halenkovice | Neděle 03.10.2021, 15:00
10. kolo
VS.
TJ Halenkovice - SK Zlín 1931
 
TJ Halenkovice | Neděle 10.10.2021, 14:30
11. kolo
VS.
Spytihněv - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 17.10.2021, 14:30
12. kolo
VS.
TJ Halenkovice - TJ Kašava
 
TJ Halenkovice | Neděle 24.10.2021, 13:30
13. kolo
VS.
SK Lukov - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 31.10.2021, 13:30
1. kolo
VS.
TJ Halenkovice - FC Fryšták
 
 
TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS