Rekordních čtrnáct týmů srovnalo síly při letošním nohejbalovém turnaji trojic

12.09.2021 | Roman Janeček

V sobotu 4. 9. 2021 se uskutečnil 18. ročník Halenkovického nohejbalového turnaje. Komentář k této tradiční akci pro vás připravil hlavní organizátor, Honza Hradílek - děkujeme.

Turnaje se letos účastnilo rekordních 14 týmů z toho bylo 5 týmů halenkovických a 9 týmů bylo přespolních.

Sešli jsme se ráno v 7 hodin, aby se vše nachystalo k všeobecné spokojenosti a to se snad vydařilo. Počasí bylo objednáno naprosto dokonalé a během turnaje to byla místy pěkná opalovačka .

Turnaj probíhal ve dvou 7-člených skupinách, ze kterých postoupily vždy 2 týmy přímo do čtvrtfinále a 4 do osmifinále, poslední tým v každé skupině v turnaji končil.

Na turnaji se muselo odehrát celkem 54 zápasů, takže program byl velmi nahuštěný a muselo to opravdu odsýpat, aby se turnaj dohrál v rozumnou dobu a to se i podařilo. Vítěz byl znám v 18:30, ale za celý slunný den toho měli opravdu všichni dost. Díky našim skvělým sponzorům mohl být, tak jako v předchozích ročnících, bufet zdarma pro hráče i příchozí fanoušky.

Turnaj hodnotím velmi kladně, protože se nikdo nijak vážně nezranil (drobnější újmy bohužel přicházejí s narůstajícím věkem. Úroveň a atmosféra na turnaji byla skvělá. O fotky z turnaje se postaraly holky Hradílkovy a profesionální fotograf Dušan Chlud, který si udělal čas a došel nadlidské sportovní výkony zachytit profesionálním okem za objektivem svého fotoaparátu.

O jídlo také nouze nebyla. Skvělý oběd zajistil Franta Zatloukal a jeho výborná kuchyně. Kdo ještě neměl dost, mohl si kdykoliv v průběhu dne doplnit bříško klobáskou, která byla neustále k dispozici v bufetu. Na závěr byla podávána vždy skvělá ryba od Jirky Doležalíka. K pití byla připravena točená jedenáctka Zubr a limonáda, za kterou bylo vděčné mnohočetné juniorské osazenstvo.

Konečné pořadí turnaje:

1. ŽLUTAVA

2. VETERÁNI „A“ (OTROKOVICE BAŤOV)

3. KVĚTÁCI (M. BŘEZÍK S RODINOU)

4. RYCHLÍ A INVALIDNÍ (BOB CHOCHOLATÝ, HRÁĎA, DOMINIK POLÁŠEK, DAN KOCIÁN)

5. CHAOS (LHOTA U MALENOVIC)

6. ORLOVCI (NAPAJEDLA)

7. VETERÁNI „B“ (OTRKOVICE BAŤOV)

8. MÍŠENCI (HUŤAN, KAMIL KOCIÁN, JIRKA DOLEŽALÍK, LIBOR SADÍLEK)

9. TRPĚLIVÍ RYBÁŘI (MÍKOVICE)

10. DPH+LUKÁŠ (MÁRA ABRAHÁM, DALIBOR STUCHLÍK, LUKÁŠ KOCIÁN, HONZA DUDEŠEK)

11. VALDAGANG (VALDA, RADEK KEDRUŠ, MARTIN JANČÍK, KARBEC)

12. RUMUNI (KAROLÍN)

13. HOLEŠOV

14. TRÁVNÍKY (OTROKOVICE TRÁVNÍKY)

Na závěr bych chtěl moc poděkovat našim sponzorům, protože bez nich by se akce takovéhoto formátu rozhodně uskutečnit nemohla.

Našimi sponzory letos byli:

OÚ Halenkovice, TJ Halenkovice, SRPŠ Halenkovice, Pavel Gráf (Pražírna kávy Otrokovice – Fiery Bean), Aleš Jurák (Juvacyklo), Eva Sudolská (Spedmax), Miroslav Březík (Rak-Stav s.r.o.), František Zatloukal (Kavárna Pláňava), Jirka a Alča Pavelka (SmHa Halenkovice), Kamil Kocián (Ageco), Tomáš Režný (Elins plus s.r.o.), Radek Kocián (Kamenictví-Kocián), Tonda Gajdošík (elektroinstalace), Tipsport.net.a.s., Dalibor Stuchlík (zahrádkáři Halenkovice), Jirka Doležalík (kovoobrábění) , Libor a Kačka Sadílkovi (Tradix), Petr Mizera.

Všem mnohokrát děkuji !!!!!

Snad se všichni sejdeme i v příštím roce ve zdraví a v plné síle.

Za pořadatele Jan Hradílek.

Fotogalerie Leňula

Fotogalerie Amálka