Dvojnásobné loučení

04.07.2022 | Roman Janeček

V úterý 14. června 2022 se na halenkovickém hřišti se sezónou 2021/2022 rozloučili kluci z mladší a starší přípravky TJ Halenkovice.

Rozlučka byla spojena se zápasem, do kterého se kromě nejmladších fotbalistů našeho klubu zapojili i rodiče a trenéři. Po utkání pak byla pro děti pod pergolou u Hospody na hřišti připravena malá pizzapárty.

A jak jarní část sezóny 2021/2022 viděl jeden z trenérů našich nejmladších fotbalistů, pan Oldřich Prokop?

Jarní část fotbalové sezóny přípravek 2022 máme zdárně za sebou.
Situace nebyla vždy jednoduchá, ale v rámci možností se ji pokaždé podařilo zvládnout se ctí. Na některé zápasy se sice odjíždělo s rozpaky - dětí bylo tak akorát, protože nás, stejně jako další týmy, postihlo období chřipek a různých nemocí. Naštěstí se kolektiv vždy semknul a zabojoval, i když častokrát nebylo koho vystřídat.
Rád bych poděkoval všem za přístup a obětavost, především pak rodičům za pomoc při dopravě dětí na zápasy a hlasitou podporu během zápasů.

Vážení přátelé,

Pracovní povinnosti nám bohužel nadále nedovolují vykonávat práci trenérů, ale věřím, že nás nahradí noví a mladší, kteří vnesou do dění kolem žákovského fotbalu nový vítr a moderní metody.
Ještě jednou díky všem a snad se budeme vídat dále. Třeba na hřišti u pivka.

Díky, Olda Prokop a Josef Štulíř.

Ano, je to tak. Kromě rozlučky se sezónou byla tato akce také loučením s dlouholetými trenéry našich nejmenších fotbalistů. Řady našeho klubu po více než desetiletém období opouští dvojice trenérů Olda Prokop a Pepa Štulíř. Jejich velkou zásluhou je, že fotbal stále baví a láká tolik halenkovických dětí.

Proto dovolte, abychom jim jménem Výboru TJ Halenkovice poděkovali za jejich trpělivou práci, díky níž máme v Halenkovicích nejen dva týmy přípravek, ale z jejich odchovanců složený také tým starších žáků a pro příští sezónu i nové mužstvo dorostu.
Pánové, díky moc, a kdybyste se mohli a chtěli vrátit, byli bychom rádi. Dveře do šaten máte stále otevřené.

P.S. Oba týmy přípravek TJ Halenkovice jedou dál.

Foto - Markéta Sudolská