Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

19. ročník nohejbalového turnaje trojic

11.09.2022 | Roman Janeček

V sobotu 3. 9. 2022 se v Halenkovicích uskutečnil tradiční již 19. ročník nohejbalového turnaje trojic. Za překrásného počasí jsme se sešli v brzkých ranních hodinách, aby se vše stihlo nachystat a v půl 9 mohlo vše vypuknout.

Reportáž pro vás připravil Honza Hradílek.

Na turnaj bylo přihlášeno 14 týmů, takže nás čekala porce 56. zápasů, což s ohledem, že se hraje na dvou hřištích, je docela časová nálož.
Tento rok byla kvalita týmů asi na nejvyšší úrovni v historii a již spousta zápasů ve skupinách snesla vysoká nohejbalová měřítka a nabídla divákům krásnou nohejbalovou podívanou.. K dispozici byl samozřejmě bufet, který nabízel dobré zázemí jak samotným hráčům, tak fanouškům tohoto krásného sportu. O kvalitní fotodokumentaci turnaje se staral zkušený profesionál Dušan Chlud a zdatné kopilotky mu dělaly Amča a Leňule Hradílkovi, za což všem patří velký dík.

Na poledne se pak vyrazilo na již tradiční vynikající oběd v Kavárně u Františka a Marušky Zatloukalových a opět jako vždy nebylo co vytknout...Franta je prostě mistr svého řemesla a i pan Pohlreich by se jen mlsně oblízl, tak jak to udělalo téměř 50 účastníků turnaje...díky moc oběma jste skvělí !!!!

Turnaj probíhal ve dvou skupinách po 7 týmech, kdy do play-off postoupily všechny týmy. První přímo do čtvrtfinále a zbylých 12 týmů hrálo osmifinále o 6 zbylých míst. Zápasy v play-off už byly na krev a nabízely úžasnou podívanou.

Nakonec vše vyvrcholilo nádhernou třísetovou bitvou ve finále, kterou po obrovském boji urvali kluci z Míkovic a sesadili tradičního krále turnaje, kluky ze Žlutav ...slovy klasika, král je mrtev ať žije král..!!! Nejdůležitější ale na celé akci bylo, že se nikdo nijak vážně nezranil a vše proběhlo ve sportovním duchu a až na pár drobností byl turnaj myslím velmi pěkný...Radek Kedruš na příště snad pochopil, že polykat vosy v pivu není to pravé ořechové a bude už příště soustředěný, jak byl ve svých zápasech po celý turnaj :-))) Přejeme brzké uzdravení !!! Na závěr v 19 hodin turnaj zakončila opět tradiční kuchařská delikatesa, v podání rodiny Doležalíkových a bylo to skvělé jako vždy !!!!

No a co říct na konec? Jen jedno obrovské díky Všem sponzorům a lidem, kteří nám pomohli v této velmi těžké době uspořádat turnaj na vysoké úrovni. Bez podpory Obce Halenkovice a spousty dalších, by to bylo nemožné na takové úrovni turnaj uskutečnit, za což jim strašně moc děkujeme !!!!

Celkové pořadí turnaje:

1. Trpěliví Rybáři (Míkovice)
2. Žlutava
3. Švédská Trojka (Švéd, Skladaný, Hráďa)
4. ČUPA (Zlín-Březnice)
5. Zubři Haleny (Huťan, Bob Chocholatý, Libor Sadílek)
6. Škodíci (Pavel Furst, Jirka Doležalík, Ligová akvizice ze Zlína :-) )
7. Veteráni Otrokovice
8. Napajedla
9. Výběr z Bobulí (J. Dudešek, D. Stuchlík, D. Kocián, M. Abrahám)
10. Květoši (M. Březík, R. Kedruš, M. Jugi)
11. Komárov
12. Dřeváci z Babic
13. Holešov
14. Trávníky Otrokovice

Sponzoři turnaje:

Obec Halenkovice, Pavel Gráf (pražírna kávy Otrokovice),  Aleš Jurák (Juvacyklo prodejna kol),  Mirek Březík, Alenka a Jirka Pavelkovi, Maruška a Franta Zatloukalovi (Kavárna Halenkovice), Tipsport, Toník Gajdošík, Břeťa Přecechtěl, Roman Kedruš, Radek Kedruš, Bohdana a Jarek Blažkovi, Restaurace Johan Zlín,  Jana a Jirka Doležalíkovi, Tomáš Režný, Zahrádkáři Halenkovice, TJ Halenkovice, Radek Kocián, Kamil Kocián, Vraťa Večerka (autodoprava), Kavárna u Přívozu Spytihněv, Nohejbalisti Halenkovice, Petr Mizera

Odkazy na fotogalerie:

Druhou půlku jara 2024 začne utkání Halenkovic s Trnavou

Ani jsme se nenadáli a jarní část fotbalové sezóny 2023/2024 se přehoupla do druhé poloviny.

Pohodové fotbalové odpoledne se starými gardami

V pátek 10. května 2024 se na žlutavském fotbalovém hřišti v přátelském zápase utkaly týmy "starých" gard Žlutavy a Halenkovic.

Osm gólů, tři červené - divoký zápas v Lukově

Na půdu aktuálně třetího mužstva tabulky vycestoval halenkovický tým v rámci 17. kola soutěže.

Lukov - nejvzdálenější destinace jara

Druhý poločas na jedničku - Halenkovice x Spytihněv 3:1

Zápas starých gard pro "Krůčky"

V 16. kole hostíme Spytihněv