Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

19. ročník nohejbalového turnaje trojic

11.09.2022 | Roman Janeček

V sobotu 3. 9. 2022 se v Halenkovicích uskutečnil tradiční již 19. ročník nohejbalového turnaje trojic. Za překrásného počasí jsme se sešli v brzkých ranních hodinách, aby se vše stihlo nachystat a v půl 9 mohlo vše vypuknout.

Reportáž pro vás připravil Honza Hradílek.

Na turnaj bylo přihlášeno 14 týmů, takže nás čekala porce 56. zápasů, což s ohledem, že se hraje na dvou hřištích, je docela časová nálož.
Tento rok byla kvalita týmů asi na nejvyšší úrovni v historii a již spousta zápasů ve skupinách snesla vysoká nohejbalová měřítka a nabídla divákům krásnou nohejbalovou podívanou.. K dispozici byl samozřejmě bufet, který nabízel dobré zázemí jak samotným hráčům, tak fanouškům tohoto krásného sportu. O kvalitní fotodokumentaci turnaje se staral zkušený profesionál Dušan Chlud a zdatné kopilotky mu dělaly Amča a Leňule Hradílkovi, za což všem patří velký dík.

Na poledne se pak vyrazilo na již tradiční vynikající oběd v Kavárně u Františka a Marušky Zatloukalových a opět jako vždy nebylo co vytknout...Franta je prostě mistr svého řemesla a i pan Pohlreich by se jen mlsně oblízl, tak jak to udělalo téměř 50 účastníků turnaje...díky moc oběma jste skvělí !!!!

Turnaj probíhal ve dvou skupinách po 7 týmech, kdy do play-off postoupily všechny týmy. První přímo do čtvrtfinále a zbylých 12 týmů hrálo osmifinále o 6 zbylých míst. Zápasy v play-off už byly na krev a nabízely úžasnou podívanou.

Nakonec vše vyvrcholilo nádhernou třísetovou bitvou ve finále, kterou po obrovském boji urvali kluci z Míkovic a sesadili tradičního krále turnaje, kluky ze Žlutav ...slovy klasika, král je mrtev ať žije král..!!! Nejdůležitější ale na celé akci bylo, že se nikdo nijak vážně nezranil a vše proběhlo ve sportovním duchu a až na pár drobností byl turnaj myslím velmi pěkný...Radek Kedruš na příště snad pochopil, že polykat vosy v pivu není to pravé ořechové a bude už příště soustředěný, jak byl ve svých zápasech po celý turnaj :-))) Přejeme brzké uzdravení !!! Na závěr v 19 hodin turnaj zakončila opět tradiční kuchařská delikatesa, v podání rodiny Doležalíkových a bylo to skvělé jako vždy !!!!

No a co říct na konec? Jen jedno obrovské díky Všem sponzorům a lidem, kteří nám pomohli v této velmi těžké době uspořádat turnaj na vysoké úrovni. Bez podpory Obce Halenkovice a spousty dalších, by to bylo nemožné na takové úrovni turnaj uskutečnit, za což jim strašně moc děkujeme !!!!

Celkové pořadí turnaje:

1. Trpěliví Rybáři (Míkovice)
2. Žlutava
3. Švédská Trojka (Švéd, Skladaný, Hráďa)
4. ČUPA (Zlín-Březnice)
5. Zubři Haleny (Huťan, Bob Chocholatý, Libor Sadílek)
6. Škodíci (Pavel Furst, Jirka Doležalík, Ligová akvizice ze Zlína :-) )
7. Veteráni Otrokovice
8. Napajedla
9. Výběr z Bobulí (J. Dudešek, D. Stuchlík, D. Kocián, M. Abrahám)
10. Květoši (M. Březík, R. Kedruš, M. Jugi)
11. Komárov
12. Dřeváci z Babic
13. Holešov
14. Trávníky Otrokovice

Sponzoři turnaje:

Obec Halenkovice, Pavel Gráf (pražírna kávy Otrokovice),  Aleš Jurák (Juvacyklo prodejna kol),  Mirek Březík, Alenka a Jirka Pavelkovi, Maruška a Franta Zatloukalovi (Kavárna Halenkovice), Tipsport, Toník Gajdošík, Břeťa Přecechtěl, Roman Kedruš, Radek Kedruš, Bohdana a Jarek Blažkovi, Restaurace Johan Zlín,  Jana a Jirka Doležalíkovi, Tomáš Režný, Zahrádkáři Halenkovice, TJ Halenkovice, Radek Kocián, Kamil Kocián, Vraťa Večerka (autodoprava), Kavárna u Přívozu Spytihněv, Nohejbalisti Halenkovice, Petr Mizera

Odkazy na fotogalerie:


 
Aktuální články
Zajímavý zápas, až na ten závěr...

Halenkovice se na domácí hřiště vrátily po dvou venkovních utkáních. Asi 150 diváků vidělo atraktivní zápas se spojeným týmem...

 
TJ Halenkovice nabízí k pronájmu Hospodu na hřišti

Na začátku září 2022 oznámil současný nájemce Hospody na hřišti, pan Milan Křiva, členům Výkonného výboru TJ Halenkovice, svůj...

 
Podzimní část vstupuje do druhé poloviny

Čas letí jako bláznivý... Podzimní část sezóny 2022/23 se překlopila už do své druhé poloviny. Mužstvo TJ Halenkovice se po dvou...

 
Fotbalová reprezentace USA U18 v Halenkovicích
 
Kuba Polášek v Mysločovicích - červená na začátku i na konci
 
Také 6. kolo hrajeme venku – jede se do Mysločovic
 
Staré gardy Halenkovic a Baťova si zahrály odvetu
 
Derby s Pohořelicemi halenkovičtí uběhali
 
Víkend plný fotbalu
 
Po tomto se nám stýskalo - Halenkovice x Březová 6:2
 
Utkání
TJ Halenkovice | Neděle 11.09.2022, 16:00
4. kolo
6:2
TJ Halenkovice - Sokol Březová
 
TJ Halenkovice | Neděle 18.09.2022, 15:30
5. kolo
0:1
TJ Pohořelice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 25.09.2022, 15:30
6. kolo
3:4
TJ Mysločovice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 02.10.2022, 15:00
7. kolo
5:1
TJ Halenkovice - SK Lukov
 
TJ Halenkovice | Neděle 09.10.2022, 15:00
8. kolo
VS.
Sokol Tečovice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 16.10.2022, 14:30
9. kolo
VS.
TJ Halenkovice - SK Louky
 
TJ Halenkovice | Neděle 23.10.2022, 14:00
10. kolo
VS.
FC Žlutava - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 30.10.2022, 14:00
11. kolo
VS.
TJ Halenkovice - Fatra Napajedla
 
 
TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS