Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tříkrálový turnaj 2023

27.01.2023 | Roman Janeček

V sobotu 21. 1. 2023 se v Uherském Hradišti uskutečnil tradiční Tříkrálový turnaj. Již podruhé se jej zúčastnil tým hájící barvy Halenkovic.

Do turnaje s mnohaletou historií, který se hrál v hale místního gymnázia, nastoupilo osm smíšených družstev. Herní systém se oproti minulému roku, kdy se týmy utkaly ve dvou skupinách, letos změnil. Tentokrát se hrálo systémem „každý s každým“, odehráno tak bylo více utkání než před rokem.

Během každého zápasu družstva nastupovala ve složení 4+1. Zachována byla specialita turnaje - podmínka trvalé přítomnosti jedné fotbalistky na každé straně, během celého hracího času. Ten byl stanoven na 1x12 minut. Ani ve druhé účasti na turnaji neudělali fotbalistky a fotbalisti Halenkovicím ostudu. Zelenobílý tým zvládl postoupit do semifinálové části ze 4. místa. V semifinále pak podlehl budoucímu vítězi celého turnaje (v základní části s tímto týmem naši uhráli remízu).

V utkání o 3. místo, ve kterém se už projevila značná únava, halenkovičtí opět remizovali. A protože se zkrácené prodloužení nekonalo, přišly na řadu pokutové kopy. V těch byl soupeř lepší, náš tým tak vybojoval 4. místo.

Za Halenkovice v Tříkrálovém turnaji 2023 nastoupili následující fotbalistky a fotbalisti:
Tereza Křivánková, Alena Koukalová, Milan Stuchlík, Dominik Polášek, Lukáš Jablonický, Tomáš Režný, Olda Svozil, Tomáš Janošek, Honza Silný a Honza Rusek.

Po loňské, první, trochu smolné účasti, halenkovické družstvo na tento turnaj nezanevřelo. V letošním roce už naše hráčky a hráči mohli částečně zúročit nabyté zkušenosti. Pro další ročníky je tak v plánu pravidelná účast na této zajímavé zimní sportovní akci.

Přehled výsledků zápasů je uveden ve fotogalerii článku.

Reportáž a fotografie pro vás připravil Dominik Polášek

Derby s Pohořelicemi přineslo překvapivý výsledek

Pouťové utkání, které se v posledních letech hrává mezi týmy Halenkovic a Pohořelic, přilákalo do fotbalového areálu na Záhumení...

Pouťový zápas přípravky

Oficiální soutěž přípravek nesestavuje svou tabulku, to ale vůbec neznamená, že její zápasy nemají náboj.

Změna termínu dorosteneckého zápasu

Utkání dorostu se spojeným mužstvem Vlachovice/Slavičín B bylo přeloženo na nový termín.

Pouťový zápas s Pohořelicemi

Tři góly + čisté konto = tři body z Louk

Zápas v Loukách bude důležitý

Dva rozdílné poločasy v prvním utkání jara