TJ Halenkovice - Sportovní Klub Lukov
2:4
Branky: Rapant, Kocián - Macík, Dubec, Šarman, Mikeska
Žluté karty: Musil, Kašpar, Polášek, Marholt D. - Staněk, Dubec, Mikeska
Červené karty: 0
Rozhodčí: Valenta Oldřich
TJ Halenkovice: Vykoukal- Vlachynský, Kašpar, Liška, Musil-Rapant, Sudolský, Kocián, Blažek-Marholt D., Polášek Náhradníci: Režný M., Gabrhelík Ondřej, Gabrhelík Roman
Sportovní Klub Lukov: Kolář-Břečka, Šarman, Teplý, Staněk-Marholt O., Mikeska, Brázda, Macík-Dubec, Zavadil Náhradníci: Švehlík S.
V deštivém počasí halenkovice poprvé doma prohráli. Lukov jim nasázel čtyři branky a odvezl si z našeho hřiště 3 body.
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
13 | Blažek Jaromír | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
14 | Kašpar Jaroslav | O | 53 | 0 | 1 | 0 |
17 | Kocián Daniel | Z | 90 | 1 | 0 | 0 |
3 | Liška Filip | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
85 | Marholt David | U | 90 | 0 | 1 | 0 |
4 | Musil Jaroslav | O | 90 | 0 | 1 | 0 |
9 | Polášek Dominik | U | 90 | 0 | 1 | 0 |
5 | Rapant Karel | O | 90 | 1 | 0 | 0 |
66 | Režný Martin | U | 37 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sudolský Jiří | U | 90 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vlachynský Radek | O | 68 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vykoukal Martin | 90 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Starší žáci si pro předsoutěžní přípravná utkání zvolili náročné soupeře. Není divu, v aktuální tabulce své soutěže figurují...
Start soutěžních zápasů jarní části sezóny 2023/24 se nezadržitelně blíží, po zimním klidu bylo nutné připravit fotbalový areál na...
Přípravné utkání před startem jarní části sezóny 2023/24 si zahrají také naši starší žáci.
7. kolo
TJ Sokol Trnava | - | TJ Halenkovice |
8. kolo
TJ Halenkovice | - | FC Žlutava |
9. kolo
Sokol Březová | - | TJ Halenkovice |
10. kolo
TJ Halenkovice | - | SK Jaroslavice |
11. kolo
Sokol Tečovice | - | TJ Halenkovice |
12. kolo
TJ Halenkovice | - | Fatra Napajedla |
13. kolo
SK Louky | - | TJ Halenkovice |
14. kolo
TJ Halenkovice | - | TJ Pohořelice |
15. kolo
FC Doubravy | - | TJ Halenkovice |