TJ Sokol Mysločovice - TJ Halenkovice
3:4
Branky:
Mysločovice - Tomáš Teplý 3x
Halenkovice - Ondřej Kadlčák, Radek Vlachynský, Vlastimil Julina (Mysločovice - vlastní), Dominik Polášek
Žluté karty:
Mysločovice - Martin Daněk, Bronislav Zavadil, Jan Konečný
Halenkovice - Lukáš Kocián, David Marholt
Červené karty:
Halenkovice - Jakub Polášek (2x žk)
Rozhodčí:
rozhodčí - Matěj Mader
delegát - František Brachtl
Nepříliš pohledné utkání přineslo tuhý boj, ve kterém napadalo spoustu gólů a karet. Začátek byl v režii domácích, kteří už po dvaceti minutách vedli 2:0. Hostům se do konce poločasu nepříznivý vývoj zápasu podařilo otočit na 2:3.
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
16 | Jablonický Lukáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
24 | Kadlčák Ondřej | Z | 90 | 1 | 0 | 0 |
15 | Kocián Lukáš | Z | 90 | 0 | 1 | 0 |
3 | Liška Filip | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
86 | Marholt David | U | 90 | 0 | 1 | 0 |
9 | Polášek Dominik | U | 90 | 1 | 0 | 0 |
5 | Polášek Jakub | U | 90 | 0 | 0 | 1 |
7 | Sudolský Jiří | U | 90 | 0 | 0 | 0 |
6 | Svozil Oldřich | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
66 | Šurmánek Radek | U | 90 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vlachynský Radek | O | 90 | 1 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vykoukal Martin | 90 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Jaro kolem nás se okatě hlásí ke slovu, nabízí tak možnost vyzkoušet aktuální formu našich fotbalistů v ideálních podmínkách.
V sobotu 16. března 2024 se na hřišti s umělou travou na Baťově odehrál další z přátelských zápasů se starou gardou Otrokovic.
Příprava spojeného týmu dorostu Halenkovic a Spytihněvi před jarní částí soutěže zahrnuje kromě pravidelných tréninků a nedávného...
7. kolo
TJ Sokol Trnava | - | TJ Halenkovice |
8. kolo
TJ Halenkovice | - | FC Žlutava |
9. kolo
Sokol Březová | - | TJ Halenkovice |
10. kolo
TJ Halenkovice | - | SK Jaroslavice |
11. kolo
Sokol Tečovice | - | TJ Halenkovice |
12. kolo
TJ Halenkovice | - | Fatra Napajedla |
13. kolo
SK Louky | - | TJ Halenkovice |
14. kolo
TJ Halenkovice | - | TJ Pohořelice |
15. kolo
FC Doubravy | - | TJ Halenkovice |