TJ Halenkovice - Sportovní Klub Lukov
5:1
Branky:
Halenkovice - Tomáš Režný, Jaroslav Kašpar, Jiří Sudolský, Daniel Kocián, Dominik Polášek
Fryšták B/Lukov - Jan Hřebačka
Žluté karty:
Halenkovice - David Marholt, Dominik Polášek
Fryšták B/Lukov - Vojtěch Hanačík, Petr Ježek
Rozhodčí:
rozhodčí - Roman Lebloch
Na začátku zápasu měli několik vyložených šancí hosté, ale pokaždé ztroskotali na skvěle chytajícím brankaři Martinu Vykoukalovi. Následně se gólově prosadili domácí. Domácí se dostali pod mírný tlak, ale hosté svou převahu do poločasu nedokázali zužitkovat.
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
16 | Jablonický Lukáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
24 | Kadlčák Ondřej | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
14 | Kašpar Jaroslav | O | 90 | 1 | 0 | 0 |
17 | Kocián Daniel | Z | 90 | 1 | 0 | 0 |
15 | Kocián Lukáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
3 | Liška Filip | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
86 | Marholt David | U | 90 | 0 | 1 | 0 |
9 | Polášek Dominik | U | 90 | 1 | 1 | 0 |
8 | Režný Tomáš | Z | 90 | 1 | 0 | 0 |
7 | Sudolský Jiří | U | 90 | 1 | 0 | 0 |
6 | Svozil Oldřich | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
11 | Šubík Roman | U | 90 | 0 | 0 | 0 |
66 | Šurmánek Radek | U | 20 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vlachynský Radek | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vykoukal Martin | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Jaro kolem nás se okatě hlásí ke slovu, nabízí tak možnost vyzkoušet aktuální formu našich fotbalistů v ideálních podmínkách.
V sobotu 16. března 2024 se na hřišti s umělou travou na Baťově odehrál další z přátelských zápasů se starou gardou Otrokovic.
Příprava spojeného týmu dorostu Halenkovic a Spytihněvi před jarní částí soutěže zahrnuje kromě pravidelných tréninků a nedávného...
7. kolo
TJ Sokol Trnava | - | TJ Halenkovice |
8. kolo
TJ Halenkovice | - | FC Žlutava |
9. kolo
Sokol Březová | - | TJ Halenkovice |
10. kolo
TJ Halenkovice | - | SK Jaroslavice |
11. kolo
Sokol Tečovice | - | TJ Halenkovice |
12. kolo
TJ Halenkovice | - | Fatra Napajedla |
13. kolo
SK Louky | - | TJ Halenkovice |
14. kolo
TJ Halenkovice | - | TJ Pohořelice |
15. kolo
FC Doubravy | - | TJ Halenkovice |