Sportovní Klub Lukov - TJ Halenkovice
3:3
Branky:
Lukov - Martin Halaška 2x, Oldřich Marholt
Halenkovice - Oldřich Svozil, Jiří Sudolský, Roman Gabrhelík
Žluté karty:
Lukov - Martin Halaška, Ladislav Krajča
Halenkovice - Lukáš Kocián
Rozhodčí:
rozhodčí - Daniel Marišler
Utkání, které bylo přesunuto z nedělního na sobotní termín, nabídlo celkem šest branek. Už před zápasem bylo jasné, že halenkovičtí budou muset improvizovat. Zdravotní omluvenky, které na už tak rozsáhlý seznam marodů připsaly další tři jména (Janošek, Vlachynský, Polášek D.), zapříčinily, že na lavičku hostí zasedl dorostenec Vojta Gabrhelík a jeho tatínek, trenér dorostu TJH, Ondra Gabrhelík.
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
11 | Drábek Pavel | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gabrhelík Ondra | U | 20 | 0 | 1 | 0 |
66 | Gabrhelík Roman | U | 20 | 1 | 0 | 0 |
16 | Jablonický Lukáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
4 | Juřena Pavel | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kocián Lukáš | Z | 90 | 0 | 1 | 0 |
8 | Režný Tomáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
10 | Stuchlík Milan | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sudolský Jiří | U | 90 | 1 | 0 | 0 |
4 | Svoboda Martin | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
6 | Svozil Oldřich | O | 90 | 1 | 0 | 0 |
11 | Šubík Roman | U | 90 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vykoukal Martin | 90 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Jaro kolem nás se okatě hlásí ke slovu, nabízí tak možnost vyzkoušet aktuální formu našich fotbalistů v ideálních podmínkách.
V sobotu 16. března 2024 se na hřišti s umělou travou na Baťově odehrál další z přátelských zápasů se starou gardou Otrokovic.
Příprava spojeného týmu dorostu Halenkovic a Spytihněvi před jarní částí soutěže zahrnuje kromě pravidelných tréninků a nedávného...
7. kolo
TJ Sokol Trnava | - | TJ Halenkovice |
8. kolo
TJ Halenkovice | - | FC Žlutava |
9. kolo
Sokol Březová | - | TJ Halenkovice |
10. kolo
TJ Halenkovice | - | SK Jaroslavice |
11. kolo
Sokol Tečovice | - | TJ Halenkovice |
12. kolo
TJ Halenkovice | - | Fatra Napajedla |
13. kolo
SK Louky | - | TJ Halenkovice |
14. kolo
TJ Halenkovice | - | TJ Pohořelice |
15. kolo
FC Doubravy | - | TJ Halenkovice |