TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Halenkovice
4:3
Branky:
Napajedla - Ondřej Haša (pen.), Lukáš Kopecký, David Brauner 2x
Halenkovice - Marcel Drga (Nap., vlastní), Filip Liška 2x
Žluté karty:
Halenkovice - Roman Šubík, Filip Liška, Dominik Polášek
Rozhodčí:
rozhodčí - Pavel Majzlík
asistent - Michal Kříž
asistent - Daniel Vyroubal
Po chybě v obraně si domácí v 10. min. vstřelili vlastní gól. Domácí o pět minut později skóre srovnali penaltou, která byla nařízena za faul v pokutovém území. První poločas potom přinesl hru, ve které si více příležitostí vytvořili domácí.
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
66 | Gabrhelík Roman | U | 20 | 0 | 0 | 0 |
16 | Jablonický Lukáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kocián Lukáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
3 | Liška Filip | O | 90 | 2 | 1 | 0 |
86 | Marholt David | U | 70 | 0 | 0 | 0 |
9 | Polášek Dominik | U | 90 | 0 | 1 | 0 |
8 | Režný Tomáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
6 | Svozil Oldřich | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
14 | Šimko Radek | Z | 25 | 0 | 0 | 0 |
11 | Šubík Roman | U | 90 | 0 | 1 | 0 |
2 | Vlachynský Radek | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
22 | Janošek Tomáš | 65 | 3 | 0 | 0 | 0 |
1 | Vykoukal Martin | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
V neděli 14. dubna dopoledne se hrálo soutěžní utkání mezi celky TJ Halenkovice a SK Louky B.
Možná to tak nevypadá, ale utkání v Loukách, které budeme hrát v neděli dopoledne, je velmi důležité.
Doslova v letním počasí a před pěknou diváckou návštěvou (220 diváků), sehráli halenkovičtí fotbalisti první soutěžní zápas jara...
9. kolo
Sokol Březová | - | TJ Halenkovice |
10. kolo
TJ Halenkovice | - | SK Jaroslavice |
11. kolo
Sokol Tečovice | - | TJ Halenkovice |
12. kolo
TJ Halenkovice | - | Fatra Napajedla |
13. kolo
SK Louky | - | TJ Halenkovice |
14. kolo
TJ Halenkovice | - | TJ Pohořelice |
15. kolo
FC Doubravy | - | TJ Halenkovice |
16. kolo
TJ Halenkovice | - | Spytihněv |
17. kolo
SK Lukov | - | TJ Halenkovice |