Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravné utkání s Roštínem

10.03.2024 | Roman Janeček

V sobotu 9. 3. 2024 se na kvalitní umělé trávě Hanácké Slávie Kroměříž uskutečnilo přípravné utkání mezi týmy Roštína a Halenkovic.

Iniciátorem tohoto zápasu bylo vedení týmu Tělovýchovné jednoty Roštín, který hraje III. tř. sk. B OFS Kroměříž a aktuálně figuruje 7. místě tabulky této soutěže.

Halenkovice měly jen týden po soustředění problém mužstvo sestavit, ale nabízený zápas přesto přijaly. Počítalo se s využitím hráčů dorostu. Nakonec se ukázalo, že to bylo správné rozhodnutí. Místo původně osmi přihlášených hráčů se do Kroměříže z Halenkovic vypravilo deset mužů včetně dvou golmanů, dorostenci jeli čtyři. Naproti tomu roštínských se utkání oproti původně předpokládané hojné účasti zúčastnilo jen jedenáct.
Asistentem rozhodčího za náš tým byl Richard Vašíček, který se také postaral o přepravu dorosteneckých posil do místa zápasu.

Počasí bylo relativně chladné a větrné. Fotbalu to ale v žádném případě nevadilo. Zápas začal převahou halenkovických, kteří si vytvořili takřka souvislý tlak a také několik slibných příležitostí. Ty směřovaly mimo tři tyče nebo je zlikvidoval dobře chytající brankař Roštína. Sestava Halenkovic byla prostřídávána zejména na postech, které byly obsazeny hráči dorostu. Kluci se ve hře střídali zhruba v patnáctiminutových intervalech. Po roční zdravotní přestávce si hru na celém hřišti vyzkoušel Ondra Kadlčák a dlužno konstatovat, že ze svého umění nic nezapomněl. Po čtyřech měsících zimní přestávky jsme také v akci viděli Viktora Holešinského, který nenechal nikoho na pochybách, že individuál neflákal. A byl to právě Viktor, který otevřel skóre zápasu. Také druhý gól si připsal Viktor Holešinský, když doklepl střelu Víta Chudary, vyraženou golmanem. Do zajímavých příležitostí se dostal také Tomáš Režný, ovšem bez gólového zápisu. Na konci poločasu se pak prosadil první z dorostenců – Jirka Pacholský. Před hvizdem, který ukončil první půli zápasu, se zranil brankař Roštína a do hry už nemohl nastoupit. Druhý poločas si tak v brance soupeře zachytal Martin Vykoukal.
Ve druhé půli se pak gólově prosazovali už jen naši dorosti, kteří opanovali útočnou řadu halenkovického týmu. Gól zaznamenal Vojta Gabrhelík, Roman Vašíček a Petr Kvapil. Zadní řady halenkovických prověřoval rychlými protiútoky roštínský hroťák. Na naše obránce však recept nenašel. Zhruba v polovině druhého poločasu byli do týmu Roštína zapůjčeni dorostenci Vojta Gabrhelík a Petr Kvapil, kteří hře dali novou dynamiku. Na lavičkách obou týmů nezůstal ani jeden hráč. Na obrazu hry se ale už nic nezměnilo.
Přípravné utkání TJ Halenkovice x Tělovýchovná jednota Roštín skončilo stavem 6:0.

Foto RJ

 
Aktuální články
Derby s Pohořelicemi přineslo překvapivý výsledek

Pouťové utkání, které se v posledních letech hrává mezi týmy Halenkovic a Pohořelic, přilákalo do fotbalového areálu na Záhumení...

 
Pouťový zápas přípravky

Oficiální soutěž přípravek nesestavuje svou tabulku, to ale vůbec neznamená, že její zápasy nemají náboj.

 
Změna termínu dorosteneckého zápasu

Utkání dorostu se spojeným mužstvem Vlachovice/Slavičín B bylo přeloženo na nový termín.

 
Pouťový zápas s Pohořelicemi
 
Tři góly + čisté konto = tři body z Louk
 
Zápas v Loukách bude důležitý
 
Dva rozdílné poločasy v prvním utkání jara
 
Jarní část sezóny 2023/24 otevře derby
 
Fotbalové jaro 2024 začíná
 
Kvalitní soupeři prověřili naše starší žáky
 
Utkání
TJ Halenkovice | neděle 22.10.2023, 14:30
10. kolo
9:0
TJ Halenkovice - SK Jaroslavice
 
TJ Halenkovice | neděle 29.10.2023, 14:00
11. kolo
5:3
Sokol Tečovice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | neděle 07.04.2024, 15:30
12. kolo
0:2
TJ Halenkovice - Fatra Napajedla
 
TJ Halenkovice | neděle 14.04.2024, 10:00
13. kolo
0:3
SK Louky - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | sobota 20.04.2024, 16:00
14. kolo
5:1
TJ Halenkovice - TJ Pohořelice
 
TJ Halenkovice | neděle 28.04.2024, 16:00
15. kolo
VS.
FC Doubravy - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | neděle 05.05.2024, 16:30
16. kolo
VS.
TJ Halenkovice - Spytihněv
 
TJ Halenkovice | neděle 12.05.2024, 16:30
17. kolo
VS.
SK Lukov - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | neděle 19.05.2024, 17:00
18. kolo
VS.
TJ Halenkovice - TJ Sokol Trnava
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS