Trenéři zhodnotili utkání proti Březové

04.09.2017 | Jakub Kadlčák

Nejen chvála od fanoušků, také trenéři byli s výkonem svých svěřenců velmi spokojeni.

,,První půlka byla trošku slabší. Nemohli jsme dostat míč do branky. Druhý poločas už byl výborný, jak na pohled, tak herně. Obrovskou pochvalu uděluju obraně a speciální pochvalu kapitánovi Jarovi Kašparovi. Ten odehrál vynikající utkání a zaznamenal v něm dvě krásné branky z přímých kopů", řekl Pavel Krátký.

,,Za mě to bylo velmi dobře zvládnuté utkání. Bylo tam sice několik momentů, kdy hráči zbytečně dlouho drželi míč místo toho, aby jej včas přihráli spoluhráči. Potom balon odehrávali pod tlakem, na poslední chvíli. Na tomto musíme ještě zapracovat. Spoustu šancí jsme měli v prvním poločase, ale ty jsme bohužel neproměnili. David Marholt skvěle zahrál přímý kop a díky jeho gólu jsme šli do vedení. Druhý poločas jsme měli jasně ve svých rukou. Soupeře jsme k ničemu nepustili a navíc jsme přidali ještě další 3 branky. Jara Kašpar se krásně trefil z přímých kopů a vyšlo nám i střídání, kdy jsme ze hry stáhli oba útočníky a poslali tam jiné, kteří si výborně rozuměli. O tom svědčí i akce z konce zápasu - Martin Režný nacentroval na Jarka Hanáčka a ten šťastně umístil míč do sítě. Skvělý výkon od všech hráčů, kteří zasáhli do zápasu. Ode mě velká pochvala. Příští zápas hrajeme na Žlutavách. Připravíme se na ně a věřím, že do Halenkovic přivezeme všechny body", řekl Jakub Kadlčák.

Trenéři i hráči zvou fanoušky na nedělní derby se Žlutavou.

TJ Halenkovice | Neděle 01.10.2017, 15:00

TJ Halenkovice | Neděle 08.10.2017, 15:00